Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

to netusim,ale krome tales of, final fantasy a the last of us uz opravdu nema cenu delat nikdy zadnou predobjednavku. Od te doby co to nedelam,tak jsem usetril tisice.

Kdyz vezmu v potaz division za 699,- sleeper edice no hruza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

black friday JRC 2 minuty po vystaveni a 10% sleva za zakaznika. Jsem zrovna zadaval vecer edition do vyhledavani a hle byla tam ihned zaplaceno a nebyla skladem:) jeste jsem stihnul i tu na xone

 

btw. uz se da sehnat watch dogs 2 san francisco edition za 49 liber,takze ocekavam brzy vyprodeje u nas okolo 1600

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JANUARY SALE na EU PS STORE od dnešního dne do 4.1.2017.

 

Ratchet & Clank = 444,- (cena pro PS+ členy)

No Man's Sky = 779,- (cena pro PS+ členy)

FIFA 17 Standard Edition = 1049,-

Bloodborne = 549,-

Fallout 4 = 549,-

Doom = 549,-

Sherlock Holmes : The Devil's Daughter = 399,-

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain = 399,-

a mnoho dalších......

 

https://store.playstation.com/#!/en-cz/january-sale/cid=STORE-MSF75508-JANSALEPS4?smcid=psblog:en:The PlayStation Store January sale starts today and it's our biggest everBloodborne™ The Old Hunters

https://blog.eu.playstation.com/2016/12/22/the-playstation-store-january-sale-starts-today-and-its-our-biggest-ever/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 12. 2016 at 12:36, kruta napsal:

Důrazně nedoporučuji kupovat Fifa 17, protože od 26.12. - 31.12. bude probíhat PROMO AKCE na Fifa 17. Cena se bude v obchodech pohybovat od 949-1199 Kč (maximum 1199 Kč, to je doporučená cena).

Zatím je nejlevnější cena na mall.cz - 1099 Kč a doprava zdarma. Myslíte, že cena půjde ještě o něco dolu, nebo je tohle asi nejvýhodnější nabídka? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, mikas_cze napsal:

Díky za tip! Mám českej store. Zkusím najít, jak to přehodit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Mikhaell napsal:

Taky mám ten pocit, díky panovi "kruta" na kterého jsem dal, jsem propásl nejvýhodnější šanci na mallu, tak díky ;-)

Zase bych nebyl tak hrubej. Snažil se dát tip, poradit. Třeba nakonec bude mít ještě pravdu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu