Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

V 21. 12. 2016 at 17:04, miz012 napsal:

Kdo jeste nema a chtel by THE LAST GUARDIAN COLLECTOR'S

tak se da poridit ve spouste eshopu za cca 1600 Kc

Staci to hledat jako:

last guardian gold

http://www.heureka.cz/?h[fraze]=last+guardian+gold

Koupeny 2 ks na czmegashop.cz, klasicka bila krabice Sony i s CZ popiskama :)

 

 

Kurňa, škoda, že jsem tady nebyl, jako hra mě extra nebere, ale ze sběratelského hlediska super cena a hodně slušný kousek, tak snad se ještě třeba zadaří... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 12. 2016 at 16:36, malakaiCZ napsal:

lidi, povedlo e někomu koupit PS4 v Tescu za tu cenu co tu byla? Kolega jí sháněl po všech čertech a nikde nic. Případně nemáte tip na jiný pěkný bundle? Samotnou konzoli tak nějak vygoogluju :-)

Já ji sehnal a mám k tomu super příběh :D
Vůbec jsem nevěděl, že se nějaká akce chystá. 28/12 jsem si dal 32 km pěší výlet v karpatech, dojel jsem do Brna a že si skočím pro nějaký jídlo do Tesca. No a tam jsem si všiml PS4 Slim za 5.790  Kč, nad kterou stál nějaký páreček, co se nad ní rosplýval v diskusi o tom, jak to bude super, že udělají radost nejen sobě a že tam jsou dobré hry. Zařadil jsem se tedy do fronty, zatímco daný páreček to udělal tak 15 vteřin po mě. Když viděli, že si říkám o tu konzoli, přičemž prodavačka řekla, ano, tahle je už poslední... jejich výrazy byly nepopsatelné :D Borec s batohem na zádech, s botama a kalhotama od bahna, jim vyfoukne před nosem vysněnou konzoli... :D Aneb jak slepý k houslím. Takže výlet super a zakončení ještě lepší.

14352325_10209016683112026_7199600114544688143_o.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 12. 2016 at 11:14, Mandaz napsal:

Děkuju za skvělý tip..dnes jsem si pro ní byl,teď koukám a už je za 1769..chtěl jsem ještě Need for speed,ale tu už bohužel vyprodali..ještě jednou díky za upozornění na  skvělou akci.-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.originalky.cz/the-last-of-us-remastered-ps4-p59229/

Momentálně nejlevněji  the last of us remastered 659,- 

@kruta to je neskutečné, když vezmu v potaz, že v roce 2016 byla cena i pod 500 Kč ..

@krutaPodle heureky cena pod 500 nešla, ale je to možný....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, IniTW8X napsal:

jj to jsem koupil... ale netusim, co ten season pass otvira - asi vazne jen nejaky obleky / zbrane. Rozhodne ne mise :( Ty mam porad ve store za plnou cenu (misto free).

Jedine ze byt to odemcelo az neco ve hre primo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je dost zvláštní.. season pass by měl odemknout všechny mise, jak bývá u těchto zpoplatněných přístupů zvykem, inzeruje to i xzone:

GOLD EDICE OBSAHUJE
- Základní hru Rainbow Six: Siege
- Season pass ke hře. Díky němu získáte kompletní dodatečný obsah do hry bez čekání.
  Navíc ihned odemknete 8 nových operativců, 600 Rainbow kreditů a prémiové kosmetické     předměty do hry - 6 skinů zbraní, 3 přilby a 1 zlatý R6 ornament

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu