Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

před 4 hodinami, IniTW8X napsal:

To je dost zvláštní.. season pass by měl odemknout všechny mise, jak bývá u těchto zpoplatněných přístupů zvykem, inzeruje to i xzone:

GOLD EDICE OBSAHUJE
- Základní hru Rainbow Six: Siege
- Season pass ke hře. Díky němu získáte kompletní dodatečný obsah do hry bez čekání.
  Navíc ihned odemknete 8 nových operativců, 600 Rainbow kreditů a prémiové kosmetické     předměty do hry - 6 skinů zbraní, 3 přilby a 1 zlatý R6 ornament

 

Před hodinou, IniTW8X napsal:

Potom tedy xzone mystifikuje.. kde jsi to kupoval? Též jsem přemýšlel o koupi, když je součástí season pass, ale toto mě odrazuje.

Ja to koupil v JRC... a tam vesmes maji popis spravne :(

 

http://www.jrc.cz/tom-clancy-s-rainbow-six-siege-gold-edition/p127226

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu dost to tedy mate, ptže snad všechny hry od Ubi (např Division nebo chystaný Ghost Recon) s přívlastkem "GOLD" mají Season pass, který přidá všechna "velká" DLC, co v budoucnu vychází.

Případně se omlouvám, ale pochopil jsem to tak, že Season pass, jak ho popisují v Xzone, bude obsahovat i mapy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak... veskere mapy obsahuje i klasicka verze. Obsahu pro R6 Siege je tolik ze by se clovek za ten season pass nedoplatil. Na druhou stranu jsou to jen sama vylepseni zpristupnujici skiny zbrani kostymi pro operatory herni mena atd. Pouhym hranim se daji zpristupnit i ti operatori. Shrnuto podtrzeno je season pass jen pro ty co nechteji cekat nez si veci v nem odemknou beznym hranim. Zadna jina vyhoda v nem neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, Smartmax napsal:

Chtěl bych jen upozornit případné zájemce o tuto nabídku od EW, aby se raději ujistili, že mají na dané prodejně naskladněný i ke konzoli přidávaný druhý ovladač.

Během Black Friday jsem takto u EW kupoval konzoli se hrou zdarma, přičemž podle e-shopu, kde jsem si konzoli zarezervoval v konkrétní prodejně bylo vše skladem, a když jsem si jel konzoli vyzvednout, tak mi bylo řečeno, že hra skladem momentálně není a budou mě kontaktovat, až bude naskladněná.

Což by nebyl problém, kdybych hru nedostal až cca za 3 týdny od koupi konzole, s tím, že hra byla po celou tu dobu skladem na jejich e-shopu a prodejně vzdálené 5 km od prodejny, kde jsem nakupoval. Pokud bych se tam osobně nezastavil, tak mi asi ani nedají vědět o tom, že si hru můžu vyzvednout (přestože mi bylo řečeno, že mě kontaktovat budou). 

Také vám hru nevydají na žádné jiné prodejně než na té, kde jste kupovali konzoli, takže jen takové malé upozornění k tomu, abyste nebyli případně překvapení a raději před koupí ověřili, že mají konzoli i ovladač na skladě, protože s nějakým prozákaznickým přístupem jsem u nich moc nesetkal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, headhot napsal:

tak last guardian CE uz za 2 tisice, tahle edice je tedy i pres reklamaci a nakup na mallu dost ztratova pro mne

https://www.xzone.cz/nahledps3.php3?idg=2109

Taky si reklamoval edici na Mallu? Co jsi měl za problém? Já u nich koupil edici a po rozbalení mě čekal artbook s potrhanými rohy, černý vlas a otisky prstů u sošky a nechutně poškrábaná barva a defekty laku na sošce. Vše jsem zabalil a vrátil.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu