Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Cenové akce - Diskuze!


nepster

Recommended Posts

aha a já vůl si myslel že je to je prostě velká sleva, nikoliv chyba, takže jsem si ji nekoupil, protože už ji mám na disku (ten jsem mohl prodat), moje blbost, ale snad jste to aspon někdo využili :biggrin:

nejsem si jistý, ale mám pocit, že ve stejný okamžik byla chyba i u Gravity Rush 2 a byla tam cena někde do 500Kč, ale jistě to už nevím, zrovna jsem tam totiž něco hledal, když to tam sázeli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od 27.3. - 4.2. v "AKCI" For Honor na PS4 za maloobchodní cenu 1375 Kč (standardní 1699 Kč).

Jako vždy asi většina menších obchodů půjde ještě s cenou níže, než doporučenou. Většina shopů už For Honor nabízí za mnohem zajímavější peníze.

Dále by měla být akce na Assassins Creed: Chronicles.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, kruta napsal:

Od 27.3. - 4.2. v "AKCI" For Honor na PS4 za maloobchodní cenu 1375 Kč (standardní 1699 Kč).

Jako vždy asi většina menších obchodů půjde ještě s cenou níže, než doporučenou. Většina shopů už For Honor nabízí za mnohem zajímavější peníze.

Dále by měla být akce na Assassins Creed: Chronicles.

Presne tak, ma to jak JRC tak i xzone... u JRC jsem objednal DELUXE za tech 1199...

http://www.jrc.cz/for-honor-v-akci/47/c-0

http://www.jrc.cz/ubi-akce/36/c-0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu