Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Steam hry a problém se zvukem


stoof

Recommended Posts

Dobrý den,

Mám problém se kterým si nevím rady, prohledal jsem internet odzhora dolu, ale nikdo podobný problém očividně nemá. Když hraju hru Dota 2 ze steamu a přitom například poslouchám hudbu, nebo používám cokoliv jiného co vydává zvuk, ať už komunikace přes skype,teamspeak nebo jen video na youtube nastane jeden z těchto problémů.

1. Zvuk se vypne ale video běží, případně se video zapauzuje a když se to pokusím zapnout znovu napíše se-Windows media player zjistil chybu při přehrávání souboru.

2. Všechny zvuky počítače začnout chrčet, chrčení se časem zhoršuje až neni vubec nic rozumět

Dostal sem rady typu, přeinstaluj PC-->to jsem udělal problém se znovu objevil. tudíž je to způsobeno chybou nastavení nebo něčím podobným...

Změnil sem přehrávač videa a mp3 ovšem jen lokálně na videa a muziku, poslouchám hudbu přes jiný přehrávač ale effekt to má stejný počase začne chrčet.

Informace o PC:Notebook ASUS ale podrobnosti o něm už nevím... Používám windows 7 Grafickou kartu mám Nvidia GEFORCE Gt540M 2Gb. výchozí přehrávač bude nejspíš WM player. nevím jak se ho zbavit nějak obecně aby nebyl použivanej...

Každopádně každá rada nastavení nebo podobně co by mohlo pomoci je velice vítána :) Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
Dobrý den,

Mám problém se kterým si nevím rady, prohledal jsem internet odzhora dolu, ale nikdo podobný problém očividně nemá. Když hraju hru Dota 2 ze steamu a přitom například poslouchám hudbu, nebo používám cokoliv jiného co vydává zvuk, ať už komunikace přes skype,teamspeak nebo jen video na youtube nastane jeden z těchto problémů.

1. Zvuk se vypne ale video běží, případně se video zapauzuje a když se to pokusím zapnout znovu napíše se-Windows media player zjistil chybu při přehrávání souboru.

2. Všechny zvuky počítače začnout chrčet, chrčení se časem zhoršuje až neni vubec nic rozumět

Dostal sem rady typu, přeinstaluj PC-->to jsem udělal problém se znovu objevil. tudíž je to způsobeno chybou nastavení nebo něčím podobným...

Změnil sem přehrávač videa a mp3 ovšem jen lokálně na videa a muziku, poslouchám hudbu přes jiný přehrávač ale effekt to má stejný počase začne chrčet.

Informace o PC:Notebook ASUS ale podrobnosti o něm už nevím... Používám windows 7 Grafickou kartu mám Nvidia GEFORCE Gt540M 2Gb. výchozí přehrávač bude nejspíš WM player. nevím jak se ho zbavit nějak obecně aby nebyl použivanej...

Každopádně každá rada nastavení nebo podobně co by mohlo pomoci je velice vítána :) Děkuji

Problém dělá Steam. Já na steamu hraji Rust a vše co zapnu před steamem TS, hodinovou skladbu na YouTube. Tak to jede normálně, ale co zapnu až po steamu tak v momeňtě kdy se přepnu do hry se mi zvuk všech těchto aplikací spuštěných až po steamu zeslabí a vrátí se zpátky až steam vypnu nebo si to přenastavím, ale to se zase ztlumí jak zase zapnu hru. Žádné nastavení ve Steamu jsme na to ale nenašel :/.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Todle ti nepomůže? http://www.sevenforums.com/tutorials/13210-system-sounds-auto-leveling-disable.html 3. bod hlavně ( dole v komentářích je tam i povídání o těchto problémech při používaní TS .. psal si že ho používáš taky, tak zkus )

Komunikační prográmky často rádi hejbou s úrovní hlasitosti, skype dělá to samý .. za to nemůže steam ;) ...pokud je to tedy tenhle problém

Upraveno uživatelem TwiCe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu