Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Psp 1004 (fat) Doporučené nastavení a aplikace


Dark Alien

Otázka

Zdravím. V psp světě se pro zatím považuji za nováčka. Povedlo se mi koupit starý model psp s příslušenstvím v dobrém stavu za 800 kč (nefungující umd) a chtěl bych se vás zeptat co vše mi doporučíte pro tohoto stařečka. Měl by mít cfw, nevím jaké verze, ale prý se na něm dají hrát hry i přes eboot 2. Již jsem i stáhl pár her v iso, ale co by jste mi doporučily za aplikace a td. (1004 nepodporuje skype, tak jestli není třeba nějaký homebrew ) a tak dále. Děkuji za každý příspěvek. Ještě bych měl dodat, že momentálně je zásilka na cestě, takže na cfw a td. se mohu podívat až tak v úterý. A nakonec otázka : Jde na psp m2 karta s adaptérem na ms duo ? (ne pro duo)

Upraveno uživatelem Dark Alien
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Díky. Pokud mohu rozšířit otázku .. POkud je pernament flash, tak se nahrává do paměti zařízení, že ? Jde mi o to, že bych psp ofw updatoval na 6.60 verzi přes wifi a pak tam dal pernament cfw 6.60. Nepokazím tím něco ?

*// Edit : Nepokazil ;)

Upraveno uživatelem Dark Alien
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu