Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Prosím o radu xbox 360 slim zamrzá při spuštění


kubincak

Otázka

Zdravím

Nevím zda už takovéto téma tady je nebo není, ale co jsem hledal, tak mi to nic nenašlo, tak snad mě hned někdo nevyčte, že tu zakládám něco co je to už 100x. No, ale teď k problémů. Vlastním xbox 360 slim. Xbox je rok starý a před 4 měsíci jsem si nechal udělat od jednoho pána co je zde uveden RGH. Bohužel od té doby xbox nic moc, ale dalo se to vydržet a včera když jsem si chtěl zahrát, tak jsem xbox zapnu a při načítání se mi okamžitě zasekl. Někdy se dokázalo načíst až do bodu kdy si vyberte svůj profil, ale z 99% se to zasekne jak Vám hned po zapnutí nabíhá logo Xbox 360. Moc se v tom nevyznám a tak bych chtěl poradi čím by to mohlo být. Někde jsem se dočetl, že by to mohl být začátek rrod, ale xbox svítí zeleně a ikdyž se sekne, tak furt svítí zeleně a ne červeně. Ještě mi napadlo jestli jsem třeba nějak nemohl přehrát ten dashboard. Vím, že asi před 2 měsící mi vyskočil update a nešlo s tím nic dělat dokud jsem to nepotvrdil a tak se nahrál asi nový, ale vše stále fungovalo. Nedavno mi to naskočilo znovu, ale to bylo něco ohledně xbox live. Nerad jsem to potvrdil, ale v zápětí jsem to zrušil a xbox stále bez problémů fungoval. Asi týden na to což bylo včera se stal problém ohledně zamrzání. U xbox jsem ještě zkusil provést poslední navrácení funkčního dashboardu. Myslím, že to tím tedy určitě nebylo, ale zkusit jsem chtěl vše a bohužel nic. Chtěl bych tedy poprosit všechny co se v tom trochu vyznají aby mi dali nějakou radu jestli s tím má smysl něco dělat, případně co a jestli bych to mohl zvládnout sám a nebo jestli tu je někdo kdo by mi to opravil a za jakou cenu.

Moc všem děkuji za rady.

PS: Jinak jsem xbox 360 rozebral a větrák je funkční. Chlazení také není rozpálené, tak nevím.

Upraveno uživatelem kubincak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Zatím je tato otázka bez odpovědi

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu