Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza 5


Tommy33

Recommended Posts

Jojo, nejsi sám. Trochu jsi mě uklidnil :) Ale když to necháš takto "jezdit" pár minut, kredity a xp to načte... Předpokládám, že mají trochu problémy se servery. Přeci jenom tenhle víkend je F5 pro Goldy free, do toho si snad každej z pořídil bundl s forzou včetně jinej trhů než jen CZ. Uvidíme!

Tak prej mají přetížené servery tak proto to tak dělá no snad to bude brzo v pohodě.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 251
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hergot tak jsem si k tomu po celém dni sednul a servery nedostupne :roll: Takže jsem si koupil pár aut a snažím se tvořit nějaké polepy a celkově si hraju se vzhledem a dívám se na to ve forzavistě. Ta hra je tak krásná, že mi vlastně ani moc nevadí, že nejezdím, stačí mi se na ty auta dívat :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, nejsi sám. Trochu jsi mě uklidnil :) Ale když to necháš takto "jezdit" pár minut, kredity a xp to načte... Předpokládám, že mají trochu problémy se servery. Přeci jenom tenhle víkend je F5 pro Goldy free, do toho si snad každej z pořídil bundl s forzou včetně jinej trhů než jen CZ. Uvidíme!

presne tak jedna se o problem se servery, hraju FM5 uz pul roku a tohle se stava jen vyjmecne, a vcera Turn10 psali na Twitteru ze se omlouvaji ale ze je problem s pretizenim servru (vsichni hrali zdarma o vikendu) a ze na problemu pracuji, myslim ze odedneska uz ten problem mit nebudete

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo takhle, tusim, ze jsem nekde cetl o tom, ze FM5 je tvorena od zacatku, nova fyzika, grafika, jizdni model, modely aut atd. a z toho duvodu tam nejsou ty designy z predchozich dilu.

Jinak co se tyce GOTY verze, tak zalezi na tobe. Ja kupoval bundle s kinectem, takze jsem musel koupit FM5 zvlast a to uz jsem koupil tu GOTY edici, jednak kvuli autum a jednak hlavne kvuli 17ti novym okruhum, respektive jak zde jiz nekdo psal, tak to jsou jenom 3 nove okruhy, ale v 17 variantach a podle me se i tohle hodi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Road America, Sunset beach i NordSchleife jsou v GOTY edici na disku, zatimco u normalni edice jsou ve forme Free DLC k stazeni (protoze v dobe vyani FM5 pred pul rokem jeste nebyly hotove)

http://www.forzamotorsport.net/en-us/games/fm5/tracks

Upraveno uživatelem tofi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, takze navic je jen ten balicek aut prakticky k nicemu :D ale pokud je to za stejnou cenu, tak je jednou co clovek koupi :) vcera jsem poprve zkousel s nekym hrat online a hral jsem tady s clovekem, ktery ma GT SuperrVenca a bavilo me to hned o dost vice, takhle online je to aspon prdel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu