Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pomalý HDD, dlouhé instalace, zasekávání


faunik

Otázka

Nazdar,

koupil jsem bazarovou PS3, která podle prodejce funguje bez problému. Když dorazila, tak jsem měl problém s hláškou: " Hard disk is corrupt and will be restored. Po pár tutoriálech se mi povedlo téhle hlášky zbavit a normálně se dostat do systému. Jenže je tu menší problém. Vše trvá příšerně dlouho, hlavně instalace her, kdy mi demo minecraftu, které má přes 80 MB trvalo nainstalovat 20 minut. Celkové procházení ve storu je neplynulé a sekavé. Zatím jsem zkoušel právě jen to demo Minecraftu, ale ve hře už šlo vše bez problému.

Nevíte někdo, co by to mohlo být? Je to starší verze PS3, možná by to mohl způsobit přechod na nový uptade? Nový hard disk kupovat nechci, dle slov prodejce je vše plně funkční, o čemž pochybuji. Každopádně, nedalo by se to nějak vyřešit?

Konzole jaková taková je celkem hlučnější.

Předem děkuji za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Zatím je tato otázka bez odpovědi

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu