Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Falešný RROD


rajtas

Otázka

Čau

mám stařičký xbox Fat. Právě jsem ho zapnul a po nabootování se sekl a blikali 3/4 kroužku. Za pomoci googlu jsem zjistil ze se jedná o RROD ale taky jsem našel že občas pomůže vše odpojit. V mém případě to pomohlo a tak se ptám.. Byla to předzvěst toho co prijde (konsole jde do kytek) a je na case podivat se po necem novem a nebo jen hloupa nahoda?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

Čaues, mohla to být náhoda, ale vzhledem k FATku je možné, že to byla předzvěst RRODu, který přijde. O jakou revizi se jedná? Pokud např. o Xenon, rozhodně bych alespoň upravil chlazení kvůli přehřívání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

O který jde netuším :) koupil jsem ho z druhé ruky původně jen kvůli GTA V ale už jsem investoval do pár dalších her a do goldu :) chlazení by možna pomohlo protože mo RROD naskočí dneska prvně a včera jsem si zapojoval repráky kvůli YT a box leží na dvd a běží souběžně.. Edit: tak jde o ten nejstarší :D

Upraveno uživatelem rajtas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu