Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wii U - Generální pokec


Cru4l

Recommended Posts

  • Odpovědi 106
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jj právě já chodím hlavně na ninty. Sem už po handrkování o sekci wiiu která se spustila až po nátlaku jiných lidí skoro vůbec nechodím...

Jinak sice to patří do wii sekce ale nemáte někdo doma zaprášené xenoblade ... někdo mě je na jedné stránce vyžrnat a hledám kde sehnat levně=)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ahoj,

mě a mého kamaráda delší dobu rozčilovalo malé povědomí o Nintendu v ČR. Celkově nám přišlo, že o Nintendo tu má málo lidí zájem i přesto, že konzole od Nintenda tu mají velkou tradici, ale v poslední době tu pomalu vymírá a všichni se obrací k hw výkonnějším konzolím. Proto jsme založili web, s kterým to budeme chtít trošku napravit a snad se nám podaří zaujmout jak současné fandy Nintenda, tak i nové hráče.

Web nechceme mít jen klasický novinkový, ale budeme se snažit přinášet nejrůznější témata, protože novinky naleznete samozřejmě na více místech a dělat něco, co už tu je, nemá smysl.

Web naleznete na www.nintendak.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu