Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA online s kamarádem


Volume

Recommended Posts

Zdárek, mám jen menší otázečku ohledně GTA online. Kamarád bude mít GTA 5 a chcem si spolu zahrát online. Jak to vlastně funguje když si chci takhle s někým zahrát online ? Vím že jsou nějaké servery na online, akorát že když chci hrát tak nemám žádnej na výběr a jen mě to připojí na server. Budu rád za jakoukoliv reakci, dík :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejprve reknu ze by to chtelo trochu vyzkouset moznosti ve hre a az potom se ptat, ty urcite jen najedes na online a das play GTA online a go a tim to pro tebe hasne, k tvemu problemu,je vice moznosti pokud uz jsi ve hre tak staci aby tvuj kamarad v nabidce najel na friends klikl na tebe a dal join game,ale musi byt misto na serveru kde hrajes a jde to i opacne pokud hraje tvuj kamarad tak se na neho napojis ty, druha moznost je pozvat kamarada do sve hry, postup je stejny jako u prvni moznosti,akorat az kliknes na jeho jmeno tak dej send game invite, pokud chcete hrat spolu,ale nechcete aby vas otravovali ostatni hraci tak si zalozite soukromy server a to tak ze v online das play GTA online a das invite only session pripadne closed friend session a pozves kamarada,ale pozor tato moznost jde pouze pokud si v SP,pokud si v MP musis jit prvni do singlu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej díky ti moc :) Ještě něco, co kdybych chtěl hrát už pořád na na serveru s kamarádem, jde nějak nastavit aby mě to pojilo pořád na ten samej server když nechci hrát na tom mém stávajícím ?

E: Jde nějak komunikovat přes mikrofon-sluchátka ? Jsem v tomhle světě úplně novej tak se musim zeptat na každou maličkost :)

Upraveno uživatelem Volume
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 years later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Ahoj mám otázku.

Hraju GTA 5 online na Xbox one Bohužel nejsem angličtinář a chci se zeptat zda se dá hrát na nějakém serveru kde hrají češi.

Bohužel jsem zatím na žádného nenarazil. pokud se dá poprosím návod jak se tam připojím.

Děkuju za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli můžu hrát s kamarádem když, já mám ps3 a on xbox360 obě dvě jsou starší vydání tak jestli spolu mohou hrát?😧 a ještě jestli se neplatí ani na jedný ten online ... četla jsem že nové verze ps4 a xbox one se platí měsíčně takže starší taky?😅😶

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu