Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak vypálit hru s příponou ISO,když je moc velká?


Greddy

Otázka

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

A proč by to nešlo? Teoretická velikost klasického DVD5 (4,7 GB) je 4,38 GB. Pokud tedy tvoje ISO má 4,37 GB, tak by neměl bát problém. Pokud je ISO větší, tak se dá vypálit na standart DVD, což je DVD9, jehož kapacita je 8,4 GB. Pozor na jednovrstvé a dvojvrstvé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vypaluješ ISO jako obraz nebo jako data na DVD. Pokud bys to vypaloval jako data, tak tam je limit 2 GB a proto by ti to nešlo. Tady by bylo řešení použít UDF DVD.

Předpokládám ale, že si chceš vyplálit hru tak, aby se dala hrát na Wii, takže to je třeba jen otevřít ISO přímo v Neru a pak už to půjde lehce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hoj,mám problém.Stáhl jsem si záložní kopii Raymana Raving Rabbits 2 a to iso má 4,37gb a nejde to vypálit na normal dvd.Nevíte jak tu velikost zmenšit?popř. včem to palnout,mám nero a alcohol

Stáhni si program Rawdump 2.0. Tohle je určitě raw i když to někdo přejmenoval na iso. Já měl to samé u Zeldy. Za zkoušku nic nedáš ... takže stáhni Rawdump 2.0, přejmenuj ten svůj soubor třeba na .wii, no a tím programem to zkonvertuj na tu standartní velikost iso.

JInak RRR2 mám a iso má velikost 4 699 979 776 (tedy jako všechny ostatní isa pro Wiičko). Asi jsi to stahoval z jinýho zdroje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu