Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ako vytvorit MMS bez CFW :)


mootoo

Recommended Posts

pri formatovani karty v PSP se vytvari mj. slozky PSP MUSIC.. atp.. ale tyk slozky MP_ROOT - to neni to same co root.. Ale jinak v poradku - jen doporucuji - nejdrive, nez se budete priste poustet do podobnych veci, podivat se nekde po netu - optat se znamych, jak to tedy je.. Vypada to pak pomerne vtipne.. Slovo root uz je zavadene od nepameti - tzn. 10 a vice let.. proto mi pak prijde vtipne, kdyz nekdo hleda adresar "root" :)

OK

měl bych ještě jeden "lamácký" dotaz. Známý má fat s 3.71. Lze použít PB upravenou ze slima? Postup flashnutí je pak stejný jako u slima?

No takhle.. Slim baterie do Fatka nejde - obecne, nejen upravena na pandoru - takze by jsi to musel udelat takhle, vzit jeho FAT baterii, vlozit ji do tveho slimka a prevest mu ji na pandoru, flashnout a prevest zpet..

Protoze Fat baterie jde jak do Fat, tak do Slima.. Ale opacne to nejde..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 111
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No takhle.. Slim baterie do Fatka nejde - obecne, nejen upravena na pandoru - takze by jsi to musel udelat takhle, vzit jeho FAT baterii, vlozit ji do tveho slimka a prevest mu ji na pandoru, flashnout a prevest zpet..

Protoze Fat baterie jde jak do Fat, tak do Slima.. Ale opacne to nejde..

Jestli tomu rozumím, převedení udělám podle postupu na http://console-forum.net/showthread.php?t=11173, podle bodu 3:

1 ) Despertar Cementerio Dark_Alex v5 ( + Multiboot pomocí TimeMachine)

2 ) C+D Team(Prometheus) - první pandora

3 ) Možnosti vytvoření Pandoras battery

4 ) Starší verze Dcv 3 a 4

V bodě 3 jsou dva různé způsoby. Mohu použít kterýkoliv? Ten program použiju i pro převod PB zpět?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasné, díky. Ještě pro ujištění: Ten fat (má 3.71) flashnu stejným způsobem, jako jsem to udělal s HW upravenou PB u slima? Použil jsem postup v Ako vytvorit MMS bez CFW by mootoo.

Jasne, uplne stejne, muzes pouzit jak tento mootooho navod, tak Tekkuv navod.. Jediny rozdil je, ze budes upravovat baterii fatka .. Jak uz jsem psal vyse ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

hele udelal jsem vse podle navodu, ale pri instalaci CFW 3.71 mi to napsalo, ze to nemuze nalezt soubory. takze jsem asi udelal neco spatne. ale to neni vse zformatoval sem MMS, takze mam ted jen MS. pandoru mam, ale ted nemuzu udelat ty prvni 4 kroky, jak se vytvari MMS. protoze PSP je asi brickle a tim padem nemam jak MS propojit s PC. mam jeste ctecku karet, ale ta je nejaka jebla nenajde to v ni MS pro ty prvni kroky. jinak ji to normalne nacte. takze kdyby byl nekdo tak hodny a nevytvoril ty soubory na sve karte a neupnul treba na RS, edisk , to je fuk.

jsou to tyto kroky:

http://rapidshare.com/files/73519687/14618_PSP_MS_MULTI_LOADER.rar.html

1. Rozpakujte ten maly rar (installer)

2. Spustite installer install_psp_ms_multi_loader_ipl

3. pripojte PSP k PC (aj zapnut USB v XMB )

4. potvrdte stlacenim Y

a ono to vytvori nejake ty soubory a prave ty ja bych ted moc potreboval, pls pomocte mi nekdo:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute, tak som sa trošku nudil a hľadal sem na youtube návody a narazil sem na toto video http://www.youtube.com/watch?v=CJ5B778DyQE a v tom videu niekde v strede bol dobrý program na tvorbu MMS podobný tomuto ale bol total-brutal lamuvzdorný a tak som šmejdil na google a našiel som vám ho

[url]http://rapidshare.com/files/62997201/Pandora___Universal_Downgrader_Easy_Installer.rar.html[/url]

. Kto by si chcel prečítať niečo k tomu po ENG tak môže ísť na túto stránku

http://pspslimhacks.com/forum/index.php/topic,107.0.html

Sorry keby tu tento program náhodou bol ale nikde som ho nevidel :psp:

(cely program sa spúšťa pomocou autorun. Sám som ho skúšal!!)NENESIEM ZODPOVEDNOSŤ ZA PRÍPADNÉ CHYBY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

tydle soubory ten instaler atd.... tim z normal MS udelam magic MS s nejakym CFW nebo to udělá jen MMS na kterou budu ještě muset nahrát nějakej CWF kterej potom nainstaluju ? nepochopil sem tu část : máte nastaveno pod X atd

schrnutí - když se budu řídit návodem tak z té upravene MS pak instaluju CFW ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

hojtee...ako vela predomnou, potreboval by som pomoct.

Pandoru mam (po vlozeni zacne svietit zelena diaoda, cize berem ze je funkcna)

problem je ten, ze ako vela ludi predomnou, po vytvoreni MMS a vlozeni do PSP s pandorou mi kontrolka zasvieti len na 2 sekundy a zhasne.

cital som cely topic, takze formatovanie v PSP a v PC som skusal, ale stale nic.

napada ma len jedna vec...asi ste to nikdo neskusali flasnut z MS sony M2 a adapterom na pro duo, pretoze prave take 2 karty mam (sony 512MB a sandisk 2GB)

predom dakujem za pomoc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pockaj, tak v tom bude asi problem. pokial sa o to nestara ten multiboot instaler.

moj postup :

-format MS v PSP

-format MS v PC

-spustenie PSP mutiboot, (prebehne v poriadku)

-nakopirovanie adresara ipl, kd, registry a suborov 150, 371.pbp

-odpojenie PSP od PC

-vlozenie pandory

-a nic...:(

edit:

skusam ten odkaz na instal dcv 6 a ocividne to funguje :)...aj ked neviem kde bol problem vo vytvarani MMs z tohoto navodu (ale ocividne moja chyba :) )

takze definitivne, prechod z OF na CF pomocou toho linku vyssie funguje :)...diki Ola

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

zdravim vsechny

tak mam mensi problem, delam vsechno presne posle navodu, ale kdyz dam pandoru do psp tak mi psp najede samo jako s obyc baterkou, kdyz ho pak vypnu a zapnu s podrzenim L tak mi porad sviti power a dotoho zacnou dost rychle blikat kontrolka wi-fi a karty...

co stim poradi mi nekdo?

diky

kdyz tak moje icq 253173683

budu vam vdecny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu