Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ovladače pro Wii aneb co nás ještě čeká ... :-)


SuiVanOrton

Recommended Posts

Tak kytarou ke Guitar Hero to začíná ....

large.jpg

guitar-hero-iii-20070425035312257-000.jpg

... pak nesmíme zapomenout na zapper ...

133688-1-1.jpg

... cítím že temná síla ovládá Wiičko ...

3517983x.jpg

... a tohleto to už je totální úlet - doufám že do štítu se bude dávat nunchak :wohow:. To by mohlo být k Zeldě ...

camy-pro-gear-hero-pack-wii-20071115032851117-000.jpg

zelda_wii_sword.jpg

A pak balíček na sporty

big_sportspackl3-b.jpg

Tak co vy na to ? :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To fakt tak ta kytara ke GH vypadá ??? (ted mi přišel z gamehousu katalog nintenda a tam vypadá jinak)

Já nevím, postni jak vypadá ... já našel asi tři druhy a nevím která z nich to je.

Kdyby vypadala takhle tak si to snad koupím ... tahle je super

large.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No přesně tahle je v tom katalogu... Já to dostanu na Vánoce...

Tak pak musíš poreferovat jestli je to tahle a nejlíp to vyfotit jo, celý balení se vším všudy.

Tahle kytara je prostě božíííí. Ještě by mě zajímalo jak je asi velká ... chtělo by to v porovnání s nečím.

PS: když nějakej další najdete - třeba jenom prototyp :-) tak já to budu přidávat do toho prvního příspěvku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pak musíš poreferovat jestli je to tahle a nejlíp to vyfotit jo, celý balení se vším všudy.

Tahle kytara je prostě božíííí. Ještě by mě zajímalo jak je asi velká ... chtělo by to v porovnání s nečím.

OK tak já pak udělám nějaký fota (jestli ji dostanu a jestli si na to vzpomenu) a kdyštak připojím i nějaký dojmy z hraní...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ježíííšmarjáá jestli tě to tak štve tak sem nelez a chod tam kde se mluví o PS3. Víš o tom pravděpodobně velký kulový a akorád prudíš. :wohow:

sice wii mi připadá jako nejhorší konzole tohoto tisíciletí ale tohle jsem tu eště nenapsal kry*le :dozey:

a já se nebavil jenom o ps3 ale i o wii tak jsem ve správný sekci:dozey:

a ježíše do toho netahey:dozey: ...

a neprudim...prudíš akorát ty:dozey:

EDIT: a chtěl jsem tím říct že wii je take dětské a ps3 to je take dospělejší...:dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sice wii mi připadá jako nejhorší konzole tohoto tisíciletí ale tohle jsem tu eště nenapsal kry*le :dozey:

a já se nebavil jenom o ps3 ale i o wii tak jsem ve správný sekci:dozey:

a ježíše do toho netahey:dozey: ...

a neprudim...prudíš akorát ty:dozey:

EDIT: a chtěl jsem tím říct že wii je take dětské a ps3 to je take dospělejší...:dozey:

Vůbec se nebavíš k tématu, tohle není téma PS3 vs. Wii, na to jsou jiné témata založená - tam si můžeš ty svoje nesmyslné názory plácat jak dlouho ccheš - tohle téma je o ovladačích pro Wii. Vzhledem k tomu že je zřejmé že Wiičko nemáš tak tvůj názor i na ty ovladače oželíme, jdi si hrát na té svojí dospělé PS3 a už neotravuj. Díky. :ziped:

PS: Škoda že ten kdo založí vlákno nemá právo některé příspěvky smazat resp. někomu do toho vlákna zakázat přístup, je tu tedka zbytečných příspěvků které vůbec nejsou k tématu. :-(((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to k tématu....to byl muj názor na ty ovladače :lol:

takže :ontopic: lamo :lol:

PS: a nedělej velkýho šéfa když si tenhle topic založil :blink::dozey:

EDIT: nemá cenu se hádat protože tu mám napsanej věk...a on si myslím že když je starší o 14let tak je chlap xD

a já jsem u něho malej fracek xD...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pak musíš poreferovat jestli je to tahle a nejlíp to vyfotit jo, celý balení se vším všudy.

Tahle kytara je prostě božíííí. Ještě by mě zajímalo jak je asi velká ... chtělo by to v porovnání s nečím.

PS: když nějakej další najdete - třeba jenom prototyp :-) tak já to budu přidávat do toho prvního příspěvku.

Jeste tu nemas volant, Wii fit, ovladac na golf, basebalovou a tenisovou palku.

Jinak ta kytara je stejne velka jako tak k PS2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SuiVanOrton má pravdu... Založ si svůj topick kde budeš oslavovat PS3 a nadávat na Wii... Napiš si na to svoje PS3 klidně oslavnou píseň , ale hlvně ji nepiš sem, tady tvůj názor fakt nikoho nezjímá... Asi si o sobě myslíš že si dospělej co?!
no jako chlapi nemá cenu se hádat nazor je názor a každej má swuj ale stjne PS3 a PSP je podle mne stjne lepší graficky atd. ale neřikam že wii neni spatná konzole jenom se nekomu líbí a ne no:cheesygrin::blink:jo a to stou pisníčkou a nebo hymnou nebo co to bylo :Dto bylo trapný:D lol PS3 má 100% lepší grafiku a to nikomu newimluwíš musíš uznat sám a neřikej že ne:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SuiVanOrton má pravdu... Založ si svůj topick kde budeš oslavovat PS3 a nadávat na Wii... Napiš si na to svoje PS3 klidně oslavnou píseň , ale hlvně ji nepiš sem, tady tvůj názor fakt nikoho nezjímá... Asi si o sobě myslíš že si dospělej co?!

můj názor je muj nároz...zvykej si na kritiku xD ... welcome to real life xD

nemyslim si že jsem dospělej...to vůbec...dospívám:)

...ale když muj nároz nikoho nezajímá to neznamená že to mám zakázaný xD

nikdo z vás nedokáže přiznat že ty věcičky k wii jsou jak hračky pro malý děti xD

proste já mám rád to primitivní ovládání konzolí/PC...:bash:

TOŤ MUJ NÁZOR A NIKDO S TÍM NIC NEUDĚLÁTE:bash:

EDIT: možná jedině že by tohle nějakej mod mázl xD

PS: tady už nebudu psát nemá to cenu xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jako chlapi nemá cenu se hádat nazor je názor a každej má swuj ale stjne PS3 a PSP je podle mne stjne lepší graficky atd. ale neřikam že wii neni spatná konzole jenom se nekomu líbí a ne no:cheesygrin::blink:jo a to stou pisníčkou a nebo hymnou nebo co to bylo :Dto bylo trapný:D lol PS3 má 100% lepší grafiku a to nikomu newimluwíš musíš uznat sám a neřikej že ne:D

Kazda konzola ma svoje + a - co se tyce wii tak si myslim ze hlavne ta cena je lakava :) oproti treba PS3ce ale jinak se taky radsi priklanim k PS3 ve spojeni s PSPckem a nakou plasmou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jako chlapi nemá cenu se hádat nazor je názor a každej má swuj ale stjne PS3 a PSP je podle mne stjne lepší graficky atd. ale neřikam že wii neni spatná konzole jenom se nekomu líbí a ne no:cheesygrin::blink:jo a to stou pisníčkou a nebo hymnou nebo co to bylo :Dto bylo trapný:D lol PS3 má 100% lepší grafiku a to nikomu newimluwíš musíš uznat sám a neřikej že ne:D

Prosím tě, vidíš o čem je tenhle topic ??? O ovladačích k Wii. Nikdo tu ani jedním jediným slůvkem neřekl nic o tom že by Wii mělo lepší grafiku než PS3, protože tohle téma není vůbec o grafice a už vůbec ne o porovnávání Wii vs. PS3. Tvůj příspěvek je akorád nehorázný :spam:.

JD: No a jak je asi velká ta kytara k PS2, zatím jsem neměl tu možnost jí vidět na živo. Nemáš třeba fotečku v porovnání s něčím ... ?

JanisXP: no nechápu proč si sem chodí honit triko, akorád mi tu celý téma zaspamovali nesmyslama. Je škoda že forum není moderovaný. Pak se nedivím že na jiných diskuzních forech to žije víc ... když tady jakékoliv téma okamžitě obsadí desetiletí pitomci s jejich nextgen válkama. :cheesygrin:

(+|___|+): děkuji ti že už tu nebudeš psát, o tom mi od začátku jde :ziped:.

AHA!: další ... hele vážně tohle téma není o PS3 vs. Wii vs. cokoliv jiného. Jestli dáváte přednost PS3 tak já vám to v žádném případě neberu, je to v pořádku každý z nás má nějakou oblíbenou konzoli, ale nepiš o tom do tohohle tématu o ovladačích k Wii !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu