Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod jak sehnat 64GB VITA kartu relativně levně a rychle.


maxakapsa

Recommended Posts

Ahoj,

jelikož jsem přemýšlel jak vyřešit kapacitní problémy na Vitě, tak abych mohl mít VITA hry z Pluska a zároveň PSP hry díky TN-V, rozhodl jsem se sehnat si 64GB VITA kartu.

Dávám sem odkaz na JP shop a moje zkušenosti, třeba se to někomu bude hodit.

Samotnou kartu jsem pořídil zde:

http://www.nippon-yasan.com/lang-en/playstation-vita-japan/5889-sony-playstation-vita-memory-card-64gb.html

93,64$

Poštovné lze zvolit od 4$-30$ já zvolil AIR MAIL - REGISTERED za 8$.

Takže výsledná cena cca 102$ což není úplně lidová cena oproti flash, ale super cena oproti 32GB VITA kartě :-).

Karta dorazila do týdne a mohl jsem sledovat průběh zásilky a i díky tomu, že byla z shopu naceněna na 5eur

- tudíž nemusela procházet celním řízením a vše se urychlilo a já ušetřil DPH :-). Velké plus JP chlapcům ;-).

Převod ze staré karty na novou proběhl přes content managera funkcí backup a restore bez problému.

Výsledná kapacita se na vitě hlásí jako 59GB, takže snad místo chvíli vydrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím ťa ešte by som chcel vedieť či si kartu platil predom alebo pri prevzatí spôsobom dobierky?

Platil jsem předem, ale samozřejmě, že jsem si shop proťukl na zahraničních forech a tam neměl nikdo problém. Ale nikdo nikdy nezaručí, že se něco nemůže stát, proto jsem i poštovné bral s pojištěním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nemám návod jak sehnat 64gb kartu, ale musím se pochlubit, že mi moje hodná sestřička dovezla z výletu do JP malej dárek [emoji4]

post-35463-14687175394631_thumb.jpg

Dokonce mi prozradila i cenu... 1950,- [emoji56] to kdybych věděl, tak bych si jich nechal dovýst klidně 5 [emoji1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Takže já se taky připojuji a děkuji za doporučení obchodu :)

Ve čtvrtek večer jsem kartu objednal, v pátek to odeslali. V neděli už byla v Praze a dnes na ní kopíruju hry z PC :bash:. Přitom poštovný jsem zvolil AirMail registered cca za 150kč, ale na obálce bylo EMS.... každopádně takhle rychle jsem to nečekal :cheesygrin:

Balík automaticky označili s nižší hodnotou takže ani na celnim nebyl problém.

post-5692-14687176178128_thumb.jpg

PS: Docela rozdíl oproti 8GB konečně nemusim hry zálohovat na PC a plánovat co budu hrát :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 year later...

Ahoj, kdyby to ještě někoho zajímalo, tak jsem si taky zkusil objednat. Jen to bylo v prosinci, tak se to trošku protáhlo, oproti ostatním.

10.12. objednáno

11.12. odesláno

17.12. to bylo ve Francii (nevím kudy to šlo)

23.12. to bylo v Praze

29.12. mi to doručili do práce v Plzni

Na obálce napsáno "Gift ... Plastic model ... No Battery ... value ÂĄ2000"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...
  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu