Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

!Nefunkční! Xbox Gold na 48 hodin zdarma!


spenat

Recommended Posts

  • Junior Moderators

Metoda přestala fungovat, pokusím se nalézt jinou metodu.

Předchozí metody (kde jste mohli získat zdarma gold na 1 měsíc) bohužel momentálně nejdou, tak vám přináším alespoň dočasnou alternativu - free gold na 48 hodin.

Co je k tomu potřeba?

- Funkční Facebook účet (klidně nový)

- Pro opakování metody je třeba používat jiný mail + změnit IP adresu (třeba přes anonymizéry nebo proxy, návodů je všude spousta)

Jak na to?

1. Přihlašte se na Facebook a jděte na následující stránku:

http://www.gamekeydiscounter.nl/gratis-48-uur-xbox-live.html

2. Na této stránce klikněte na "Vind ik leuk" (=lajknout jejich FB stránku)

3. Klikněte na velké zelené tlačítko "Ja, ik probeer XboxLive Gratis uit", aniž by jste cokoliv zadávali (je to prevence tomu, aby to šlo - mě po lajknutí nešlo stále nic vepsat, po kliknutí na zelené tlačítko to napsalo chybu, ale už šly zadávat údaje)

4. Nyní vyplňte Gamertag + Mail a klikněte opět na velké zelené tlačítko ("Ja, ik probeer XboxLive Gratis uit")

5. Běžte na svůj mail a otevřete mail od "GameKeyDiscounter.nl"

6. V mailu klikněte na odkaz u věty "Klik hier om je code op te halen en je e-mailadres te bevestigen"

7. Budete přesměrování na stránku, kde vidíte napsaný váš Xbox Gold kód na 48 hodin :)

Upraveno uživatelem spenat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Jj => Musel jsem použít nizozemskou, jinak mi to napsalo, že v tý zemi to nejde a pokud jsem se dostal přes to, tak že z toho PC už to bylo provedeno ...

No a zapomněl jsem dodat, že jakmile jsem zkusil anonymizér atp, tak mě to potom nikam nepustilo, nemohl jsem psát údaje, nemohl jsem kliknout to zelený tlačítko ani potvrdit like.

Upraveno uživatelem Nerdis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Máš pravdu, zkusil jsem to znova a nejde mi to, což je divné, vzhledem k tomu, že mi to ještě před pár hodinami fungovalo (je možné, že jsem měl stránku v cachi prohlížeče).

Metoda již tedy bohužel nefunguje, pokusím se najít jinou metodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj => Musel jsem použít nizozemskou, jinak mi to napsalo, že v tý zemi to nejde a pokud jsem se dostal přes to, tak že z toho PC už to bylo provedeno ...

No a zapomněl jsem dodat, že jakmile jsem zkusil anonymizér atp, tak mě to potom nikam nepustilo, nemohl jsem psát údaje, nemohl jsem kliknout to zelený tlačítko ani potvrdit like.

jestli chces kod tak napis dam ti ho zadarmo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu