Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problém s připojením k Xbox Live


tonda.sedlak

Recommended Posts

Zdravím, dva dny mám problém s připojením. Předtím vše šlapalo v pohodě. Když se chci připojit, napíše to chybu 8015190E. Při testu připojení je chyba mezi připojením k internetu a k xbox live. Status testu:

W: 0000 - 000B

X: 0000 - F001

Y: 30A8 - 4860

Z: 8007 - 000B

ID FFFF - FFFF

L: 8015 - 190E

Q: 8007 - 0435

T: Wired

Zkoušel jsem vše co jsem našel na netu, čistit mezipaměť, resetovat, odpojit modem, xbox, obnovit původní nastavení připojení..nic nepomohlo. Neví někdo čím by to mohlo být? Jo, konzole je bez nějakého zásahu (flashe ....) a připojit jsem jí zkoušel jak přes kabel tak WIFI. Předem děkuju za jakoukoli radu nebo nápad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, dva dny mám problém s připojením. Předtím vše šlapalo v pohodě. Když se chci připojit, napíše to chybu 8015190E. Při testu připojení je chyba mezi připojením k internetu a k xbox live. Status testu:

W: 0000 - 000B

X: 0000 - F001

Y: 30A8 - 4860

Z: 8007 - 000B

ID FFFF - FFFF

L: 8015 - 190E

Q: 8007 - 0435

T: Wired

Zkoušel jsem vše co jsem našel na netu, čistit mezipaměť, resetovat, odpojit modem, xbox, obnovit původní nastavení připojení..nic nepomohlo. Neví někdo čím by to mohlo být? Jo, konzole je bez nějakého zásahu (flashe ....) a připojit jsem jí zkoušel jak přes kabel tak WIFI. Předem děkuju za jakoukoli radu nebo nápad.

Pokud ti to ukazuje chybu až v posledním kroku v testu připojení, tak i když MS ti radí resetovat modem, tím pádem svádí chybu na tebe, tak je většinou problém u nich. Tento problém jsem měl taky, občas se to prostě stává. Dneska to běželo bez výpadku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, stále mi to nejede. včera jsem to odnesl k bráchovi a tam jsem se normálně připojil.. Doma jsem teda zkusil k modemu připojit další wifi router, přes kterej se to k xbox live připojí, ale zase mi to hází chybu NAT. ale to snad zvládnu vyřešit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu