Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

8002f14E chyba pomůže někdo ?


wassx

Otázka

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tohle sis četl?

[url]http://www.ps3news.com/forums/ps3-help-support/ps3-error-during-update-operation-8002f14e-help-125431.html[/url]

Asi se jedná o nějakou hardwarovou chybu. Pravděpodobně blu-ray, možná wi-fi... Nemám s tím zkušenosti, takže víc neporadím. Ale možná je něco s wifi, když to vyskočilo při updatu. Neměl si to třeba rozebraný a pak to nesložil úplně přesně?

Upraveno uživatelem pernaaa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

vklidu :) na fleshku stáhnu ofw 4.55 a připojím do usb,zapnu service mode dám 6.update system a asi po půl hodíně čekáni mi to napíše jestli nechci instalovat ofw 1.44 ten první,to fakt nechápu.A dám install v 75% vyskočí chyba 8002f14E a bohužel už nejde,neví někdo,kdo by pujčil mechaniku jenom na naisntalování,hned bych vrátil,kdo by poslal,zaplatil bych mu poštovné,nevím čím to ještě může být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kdyby ses místo

8002f14E chyba pomůže někdo ? vyskočila při updatu firmware na 4.55

zeptal rovnou

mám rozbitou mechaniku, na fleshku stáhnu ofw 4.55 a připojím do usb,zapnu service mode dám 6.update system a asi po půl hodíně čekáni mi to napíše jestli nechci instalovat ofw 1.44 ten první,to fakt nechápu.A dám install v 75% vyskočí chyba 8002f14E a bohužel už nejde,neví někdo,kdo by pujčil mechaniku jenom na naisntalování,hned bych vrátil,kdo by poslal,zaplatil bych mu poštovné,nevím čím to ještě může být.

That would be great ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu