Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Stáhnutí her do nové konzole


radimfisera

Otázka

Ahoj,když vyšla v roce 2012 vita koupil jsem ji, casem zakoupil par her na psstore a jak už to tak bývá konzole mě omrzela a tak ji prodal.Včera jsem synovi koupil vitu. ale po přihlášení do store nemohu hry stahnout , které sem zaplatil. Něco sem nasel na googlu, ze se ma konzole deaktivovat, to sem samozřejmě před prodejem netušil. Samozřejmě jsem vitu neprodával s účtem na storu, ale klasicky jsem ji hodil do továrního nastavení. Psal jsem na playstation a napsali mi jen , že konzoli deaktivovali.....a hry nejdou furt stahovat, novou jsem si aktivoval..nevite co s tim mam tam celkem dost her tak mě to zajímá:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj, jediný co mě napadá je, přihlásit se na PSN (https://store.sonyentertainmentnetwork.com) přes PC, jít do Acccount managment -> Devices -> PS Vita a zkontrolovat si, že ti jí opravdu deaktivovali. Pokud to nebude fungovat, zkusit zavolat opět na podporu, protože to by mělo být jediný proč to nejde...

Edit: nevím zda máš číslo na CZ support, tak kdyby náhodou tady je: 225 341 407 (fungují tuším od 10:00 do 20:00 hod i s víkendy)

Upraveno uživatelem Fenri
doplněn tel na SONY CZ support
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

NO playstation ma nějaký problémy, protože jsem jim tam psal a oni mi napsali , že na tomto účtu nejsou zakoupené žádné hry, pak jsem jim dal ještě jeden a tam taky...tak jsem jim napsal, jestli se to dá nějak zjistit podle čísla karty kterou jsem to kupoval a oni mi odpověděli . že kartu na jméno xxx tam nemají....což je blbost protože jí mám odjakživa...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu