Jump to content
  • 0

Stáhnutí her do nové konzole

radimfisera
 Share

Question

Ahoj,když vyšla v roce 2012 vita koupil jsem ji, casem zakoupil par her na psstore a jak už to tak bývá konzole mě omrzela a tak ji prodal.Včera jsem synovi koupil vitu. ale po přihlášení do store nemohu hry stahnout , které sem zaplatil. Něco sem nasel na googlu, ze se ma konzole deaktivovat, to sem samozřejmě před prodejem netušil. Samozřejmě jsem vitu neprodával s účtem na storu, ale klasicky jsem ji hodil do továrního nastavení. Psal jsem na playstation a napsali mi jen , že konzoli deaktivovali.....a hry nejdou furt stahovat, novou jsem si aktivoval..nevite co s tim mam tam celkem dost her tak mě to zajímá:cry:

4 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Ahoj, jediný co mě napadá je, přihlásit se na PSN (https://store.sonyentertainmentnetwork.com) přes PC, jít do Acccount managment -> Devices -> PS Vita a zkontrolovat si, že ti jí opravdu deaktivovali. Pokud to nebude fungovat, zkusit zavolat opět na podporu, protože to by mělo být jediný proč to nejde...

Edit: nevím zda máš číslo na CZ support, tak kdyby náhodou tady je: 225 341 407 (fungují tuším od 10:00 do 20:00 hod i s víkendy)

Edited by Fenri
doplněn tel na SONY CZ support

• 0

NO playstation ma nějaký problémy, protože jsem jim tam psal a oni mi napsali , že na tomto účtu nejsou zakoupené žádné hry, pak jsem jim dal ještě jeden a tam taky...tak jsem jim napsal, jestli se to dá nějak zjistit podle čísla karty kterou jsem to kupoval a oni mi odpověděli . že kartu na jméno xxx tam nemají....což je blbost protože jí mám odjakživa...