Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS4 z Německa


Adze88

Otázka

Zdravím. Uvažuji o koupi konzole z Německa.. bude mít normálně fakturu.. je reálné ji pak případně u nás v CZ reklamovat?? Má někdo nějaké zkušenosti?? A ještě otázka konzole se určitě ničím neliší oproti prodávaným u nás že ano?? Předem děkuji moc za odpověd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Je to typický zloděj volal jsem na to číslo a neexistuje cena je pod 5000 což znamená že v případě že by ho policie trestala nebude mít z toho nic nejednalo by se o trestný čin krádeže.

Bacha!!!

Jo todle je jasný, ale je tam ještě jiný inzerát za 7000kč. Peníze předem za takové akce neposílám, ale díky za varování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nemusíš ani posílat peníze předem. I když si to necháš poslat na dobírku a pošle ti třeba auto lékárničku tak ti nepomůže ani to že to rozbalíš na poště před kamerama (pošta po předání už nenese žádnou zodpovědnost za balík ať je v ňom cokoliv). S tím že je cena pod 5000kč je to úplně jedno protože se nachytá mnohem víc lidí a ta suma se sčítá, jen ten podvod musí všichni nahlásit na policajty (i když policajti nejsou tak líní a když vědí z jaké pošty podvodník posílal balíky tak obvolají všechny potencionálně poškozené lidi kteří dostali z té pošty balík). Mluvím z vlastní zkušenosti, jednou jedinkrát jsem si objednal mobil z annonce za 2300kč a byla to běžná bazarová cena, žádná supr sleva a ejhle ono přišla autolékárnička :D a ten hajzl podvedl 250 lidí a možná víc které ani policajti nedohledali. už nikdy bych nekoupil nic odjinad než z aukra nebo kde si můžu nějak ověřit prodejce coz bazos, annonce a podobné fakt není

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nemusíš ani posílat peníze předem. I když si to necháš poslat na dobírku a pošle ti třeba auto lékárničku tak ti nepomůže ani to že to rozbalíš na poště před kamerama (pošta po předání už nenese žádnou zodpovědnost za balík ať je v ňom cokoliv). S tím že je cena pod 5000kč je to úplně jedno protože se nachytá mnohem víc lidí a ta suma se sčítá, jen ten podvod musí všichni nahlásit na policajty (i když policajti nejsou tak líní a když vědí z jaké pošty podvodník posílal balíky tak obvolají všechny potencionálně poškozené lidi kteří dostali z té pošty balík). Mluvím z vlastní zkušenosti, jednou jedinkrát jsem si objednal mobil z annonce za 2300kč a byla to běžná bazarová cena, žádná supr sleva a ejhle ono přišla autolékárnička :D a ten hajzl podvedl 250 lidí a možná víc které ani policajti nedohledali. už nikdy bych nekoupil nic odjinad než z aukra nebo kde si můžu nějak ověřit prodejce coz bazos, annonce a podobné fakt není

Tak tak Aukru věřím taky, hodnocení tam není pro nic za nic.. a osobka.. nic jiné se u nás asi nedá.. nebo musí mít člověk fakt kliku :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jo todle je jasný, ale je tam ještě jiný inzerát za 7000kč. Peníze předem za takové akce neposílám, ale díky za varování.

Hele to je právě ten z media market za těch 7 000! Já jsem ho ukecal na 6000, ale chtěl 3000 předem. Napsal jsem mu, že já mám zaruku jak na aukru, tak i tady mám nějaké to skore. A on už se samozřejmě neozval. Takže bacha. Já si teď jedu do Olomouce pro PS4 klasická verze + kamera za 8000. Je to z první várky, tak mám trochu strach kvůli tomu hučení atd, ale tak snad to bude v poho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja tedy nikdy okraden nebyl - vymenoval jsem hafec her prodal hafec konzoli atp. a osobku doporucuju nejvic ;)

Ale opravdu ta cena je jasnej fake. do toho bych nesel ;)

Jinak reklamaci muzes provest pres tel cislo na playstation webu oni ti daji adresu servisu nebo pro to dojedou atp. to je to nejmensi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ja tedy nikdy okraden nebyl - vymenoval jsem hafec her prodal hafec konzoli atp. a osobku doporucuju nejvic ;)

Ale opravdu ta cena je jasnej fake. do toho bych nesel ;)

Jinak reklamaci muzes provest pres tel cislo na playstation webu oni ti daji adresu servisu nebo pro to dojedou atp. to je to nejmensi ;)

Ok díky za info.. asi to pustím z hlavy, na osobku to mám hodně daleko. Zkusím ormknout něco jiného. Jestli šel s cenou ještě dolů tak je to nějaký poděs a za normálních okolností by už tu konzoly neměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu