Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 vs. PS4 vs. NTB


spam

Recommended Posts

Čau, jsem tu úplně nový a mám pár možná dost základních otázek, ale přesto se tu na to zeptám a doufám že mě nějak poradíte.

Chtěl bych si koupit buď PS3 nebo PS4 nebo novej NTB... Jde mi o to abych přišel z práce a občas lehl/sedl do gauče a zapařil.

Nikdy jsem žádné PSko neměl, jen jsem pařil na PC.

Pár otázek:

1. Je velký rozdíl mezi PS3 a PS4?

2. Chci hrát jako na PC stahované hry, co jsem tak četl, tak na PS3 to je možné a jak je to s PS4? Nechci za každou hru dávat kolem litru...

3. Má i přesto všechno cenu kupovat ještě PS3, které je několik let staré?

4. Jak moc ovlivní televize kvalitu hry (grafika atd...)

5. Hodně jsem hrál "střílečky" na PC. Nevím jak se to dělá na PSku, na ovladaču asi těžko. Taky jsem četl že je možnost dokoupit klavesnicu a myš, ale taky netuším jaké to na tom je. Byl jsem zvyklý na FPS hry, kde to jede na 100fps a jak je to u PSka vůbec netuším.

6. Jak je to s hraním online, když mám stažené hry?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) ten rozdíl tam fakt je

2)na ps3 to jde, ale musíš mít flashnutelné PS3 nebo rovnou flashlé

3)na ps3 je řada úžasných her, které stojí za to a na ps4 těch her moc není

4)no nejlépe kup full hd telku...

5)na klávesnici zapomeneš za pár tejdnů používání dualshocku...věř mi. Na PS3 běží CoD na 60fps a BF na 30fps

6)Můžeš, ale je to riziko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, dobře... Takže PS3, flashnuté nebo takové, které flashnout jde. TV mám LED Full HD.

S tou klávesnicí a hlavně myší si to pořád nedokážu představit, jak budu hýbat s crossem bez myši :-D

A jinak jestli to není nějak top secret, tak kde se dají stahovat hry a jak to pak s tím je? Instalují se jak do PC, nebo jak?

A jinak kdybych kupoval PS3... tak nějaké doporučení které koupit, nebo čemu se vyvarovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chceš flashnutelné, tak použité na 99,999%...mušák prodává rovnou flashlé PSka, odemě bys mohl mít flashnutelné, které si pak flashneš...docela s tím kšeftuju, seženu ti jaké chceš.

PS3 hry stáhneš na trackeru, thepiratebay a tak... a pak to hodíš na exterák či přes FTP do PS3 HDD a normálně to jen spustíš(někdy musíš instalovat nějaká data)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do budoucnosti doporucuji PS4 samozrejme, jinak PS3 je taky skvela s mnoha kvalitnima titulama a mozneho CFW nicmene kupovat hry je skvely pocit (specialni edice ♥) pak je muzes vymenit a tak porad dokola ;)

Kdyz chces neco na hry tak urcite PS3 > NTB (Hlavne kvuli cene) pokud ale chces na tom delat i nejaky prace, prezentace a buch vi co jeste treba grafiku tak to na PSku samozrejme neudelas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:roll: Hmm, ale tak zase to nemůže být tak zlý/nehratelný jak na PC ne?

Jo jinak bavil jsem s jedním místním "nadšencem" jestli ho tak můžu nazvat a bavili jsem se o PS3 vs. PS4... A teda když jsem mu řekl že jsem nikdy žádné PSko neměl a že si chci zahrát/odreagovat se za co nejméně peněz (hodně srandy za málo peněz), tak flashnutá PS3ka s plným HDD her bude ta nejlepší volba na dalších pár let podle něj.

Když to vzal po stránce finanční, tak za flashlou PS3ku s plným HDD her dám cca 5000,-... za PS4 cca 10 000,- + dalších X tisíc za hry.

Momentální rozdíl mezi PS3 a PS4 poznám zatím asi v grafice a to že bude ta hra trošku líp vykreslená a pár detailů navíc. Časem prej budou ty hry čím dal víc na jiné úrovni jak graficky, tak plynulost atd... a tam už prej rozdíl poznám. Ale to je otázka pár let. A během těch pár let už snad bude flashnutá PS4ka a za jiné peníze.

A zatím je většina her na PS3 a hodně vydaných podle něj skvělých her na PS3 na PS4 nejsou a ani nebudou. A asi dalších pár let stejně ty hry budou vycházet jak na PS4, tak na PS3 (která ty hry v pohodě zvládne...)

Takže prej nejlepší pro mě bude tak na cca +- 2 roky bude koupit PS3 a pak možná podle situace přejít na flashlou PS4ku...

Co si o tom myslíte vy?

Upraveno uživatelem spam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase o hodně napřed nejsou, aspoň co se multiplatformovek týče stačí se podívat na srovnání grafiky u novinek jako je Thief nebo MGS: Ground Zeroes. Pokud se chcete bavit o excluživních her na PS4 to je o jiné diskuzi a dalo se to očekávat.

Podle prezidenta SONY Shuhei Yoshidy bude podpora PS3 ještě minimálně 5 let, viz, takže bych flintu ještě do žita neházel.

Koupě PS 3 s CFW je nyní lepší volba než koupě PS4, už jenom tvůli toho kvanta kvalitních her, co na PS3 vyšlo, hlavně novinky a exkluzivity. Počkal bych aspoň rok nebo dva a potom bych koupil PS4. Ale to je pouze můj názor, budu rád za další diskuzi na toto téma.

Upraveno uživatelem Assassin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty seš děsnej rozumbrada, už jsi to tu několikrát předvedl. Mám doma PS3 i PS4 a na obě verze mám CoD:Ghosts, multiplatformu, a ta grafika že je stejná?Hochu to Full HD je vážně znát...ta grafika je 50x hezčí a je to vyhlazený, prostě krásný...

Hrál jsem AC4...a to samý, to se prostě nedá srovnávat.

Na PS3 jsou desítky her, co si zahraješ a budeš s nima spokojenej, ale když zapneš shadow fall, infamous na PS4, tak se počůráš krásou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím souhlasit s assassinem. Cod vypadá hnusně na všem :D

Hry nejsou úplně o grafice, ale o hratelnosti a příběhu. U exkluzivek je lepší grafika jasná. Ale MGS vypadá skoro stejně na ps3 i ps4.

Dokud budou hry vychazet na stare konzole, budou brzdit next gen.

Killzone je kravina, ještě jsem to nedohrál a na infamous se chystám.

Ps4 bych koupil až za rok.

Já to mam od lanche a leží mi to doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu