Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XBOX ONE ze zahraničí USA - výměna adptéru pro naší síť 220V, pozitivní zkušenost


jartoo

Recommended Posts

Cus parani,

zajimavej postreh mam, a velika spokojenost jak se servisnim centrem v Praze, tak pristupem MS vubec. Az z toho nedycham. Hledal jsem dost po nakupu XBOXu v USA, jak by se dalo dostat ke zdroji pro nasi sit. Na 360tku pred lety jsem totiz kupoval fake zdroj z ebaye a kvalita silena, navic bezpecnost to ani nemluvim. Durazne nedoporucuji. Vycetl jsem na na zahranicnim foru jisty postup, celkem komplikovany a v cene cca 37 eur( pri zaslani do Nemecka), nutnost mit poreseno pres kontakt v nektere ze zemi, kde jiz Xbox je uvedeny na trh. Zaroven jsem vycetl, ze sice je mozne adapter koupit, nechat si poslat na zminene misto jiz podporovanych zemi, ale rozesila se i z CR. Proto jsem se rozhodl kontaktovat a pozadat nejdrive tam. Bylo by to padle na hlavu, kousek z Prahy bydlim a nechat si to poslat pres Nemecko, nekam vyletem po svete, sileny :D a svete div se..i presto, ze zatim nejsme ofiko podporovani, zadosti bylo vyhoveno se stavem - vymena kus za kus, zdarma, s plnenim v predstihu ze strany MS. Tzn. vyreseno za chvili, a zitra (DEN +1!!!) jiz bude kuryr dorucovat novy kus. Bude to stat tedy jen postovne jednoho baliku s puvodnim US zdrojem, nebo pro nekoho ho tam donest treba, pokud bydli blizko :D

Rychlost, ochota, nemuzu rict pul slova. Asi moc lidi neresi US adapter nebo jiny problem jeste v tuto chvili pred uvedenim, ale jsem opravdu maximalne jsem spokojenej a musel jsem se podelit. Jen aby jste vedeli ze to jde, pokud nekdo vaha s nakupem, nebo se honi myslenka prave o napajeni, je to resitelne uz nyni. Pro me to byla jasna volba, 499 USD titanfall verze, bezkonkurecni cena. A hlavne zadnej CHINA adapter, kterej muze nadelat mnohem vice skody, nez uzitku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen doplnim, ze skutecne je uz zdroj doma-ten druhy den s UPS dorazil, neuveritelne rychle reseni. Nemuzu naopak rict nic spatneho ani na support jinych spolecnosti, tohle jsem neresil. Nikde se ani nemusi, protoze staci udelat jeden adapter na 100-240 V a je to v pohode.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, chapes to dobre. Mam jiz od nich zdroj, oni ode me jeste nic, ani ten puvodni ani radne registrovany cislo konzole. Dodam vse az se vratim do CR, vicemene na dobre slovo, zadost mi adapter prisel. Docela cumim) Postovne se ani neplatilo - to pak budu platit ja, az budu posilat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...

Jde to... Když to stihnes v 90ti dnech od koupe konzole tak zdarma. Později je výměna za 37€ a koupe i s ponechanim 52€. Jinak prevodniky jsou ale stojí vyce než adapter. A ještě jsem nasel způsob jak adapter "přebastlit" z 100v na 220v ale otázka jak to bude fungovat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dnes som bojoval so supportom skoro cely den, xbox bol kupeny vcera a vraj as na EU nevztahuje US zaruka. Takze jedina moznost je 30 € vymena alebo 45 € za novy s ponechanim. Tie prevodniky som tie pozeral ale bud su to velke a hlucne krabice alebo nemaju dostatocny vykon :( no asi to budem musiet kupit od MS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt netusim ale US aj CZ support mi povedali to iste. Je mozne ze Microsoft zmenil pravidla :D No v registracii mi zaruka tiez svieti.

Mate konzolu zaregistrovanu v CR alebo v USA?

Standardní záruka: Platnost vyprší XI 26, 2016

Do data konce platnosti standardní záruky XI 26, 2016 můžete využívat bezplatnou výměnu zařízení a s ním dodaného příslušenství. Toto zařízení má nárok na Rozšířený servisní plán.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu