Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Snížení výkonu PC


danfri

Recommended Posts

Ahoj...mám problém. Na PC hraju kromě toho že natáčím převážně World of Tanks.Hraju vždy na Maximální grafiku. Jenže mi to přijde strašně divné. Po zakoupení PC se FPS pohybovaly kolem 100-150FPS po měsíci používání 60-80 FPS a za čtvrt roku už jenom 20-30FPS ( někdy spadne i na 10FPS ) docela mi to vadí...nevíte někdo co s tím ? Na požádání napíšu sestavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vzhledem k tomu PC mám půl roku , spíš bych to viděl na toho co mi to dělal poněvadž neumí umístit grafiku tak aby bylo vidět HDMI...Teď sem zkusil zapnout hru na druhém PC ( které je rodičů ) . Tam to běželo na 30FPS...a stále běží na 30FPS. Hru mám zaplou furt a na teploty se koukám . Grafika 45-60,Procesor 60-65 ( většinou ) tak už nevím :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus vypnout automaticky nastaveni hry a podivej se, jestli tam nahodou nemas zaplej oversampling naky anti-aliasing. Jestli se ti fps v BF nezmenilo, tak urcite bude chyba nastaveni (nebo ovladacu grafiky, muzes taky zkusit stahnout starsi verzi co to udela). A este neco, pokud mas jen 60hz monitor, tak si zapni frame cap na 60. Budes mit hru plynulejsi a pocitac se ti bude min prehrivat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak vše si většinou nastavuji sám..( většinou na ultra vzhledem k mé sestavě )...Tak WoT samo o sobě má podporu pouze jedno jádro...pokud já mám šestijádro tak to dělá své :/ Taky jsem zjistil že pokud se podívám na oblohu kde není nic FPS se rázem zvýší na těch 100-110...pokud se ale zpět podívám dólu tak opět 20-30...

Jo a u BFka žádné změny.Zkoušel jsem opět u rodičů a jim to jede na 100FPS :D Jak divné vzhledem k tomu že mají AMD Athlon :) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu