Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Last of Us complete edition


Panther

Recommended Posts

  • Odpovědi 317
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ja nemuzu bohuzel porovnavat s PS3 verzi, ale hra vypada famozne :). Pristihl jsem se jak stojim v lese a koukam par minut na stromy a slunce :D. Pokles fps jsem zazil zatim jen 1x a nebylo to buhvico velkeho, jinak hra jede plynule i pri rychlem behu a docela velkych svetelnych efektech. Asi 2x sem mel problem s texturami, kdy napr. Ellie misto skoku pomalu levitovala, nebo probliknul vojak a dokumenty co drzel v ruce misto toho letaji libovolne vzduchem. Nadruhou stranu oba tyhle "faily" byli jeste pred zminenym restartem hry a doinstalovani patche, takze tezko rict :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele chci se vas zeptat,taky se vam u hry stava ze se obraz jakoby rozmaze a hned doostri?Je to hodne rychli,ale postrehnutelny to je

Tak jsem se na to schválně zaměřil a ničeho jsem si nevšimnul, hra běží jak po másle. Patch asi nainstalovaný máš. Někde jsem četl, že si někdo stěžoval i na doskakování vegetace atd. ale to jsem si zatím taky nevšimnul. Jinak hra je fajn. Mám odehráno teprve asi 2 hodiny a zatím baví. Grafika je super v cutscenách jinak se wow efekt nekonal, protože jde dost vidět, že je to původně PS3 hra. Některé objekty jsou hodně hranaté a celkově ten zelený nádech působí podle mě trošku zastarale. Co je super je dynamika soubojů a celkové provedení. Atmosféra taky super. Jsem zvědav jaké to bude dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tesi tak to je v poradku to tak ma byt..podle me spis myslel kdyz treba stojis a krouzis kolem joela a zastavis tak ze vidis jak se to zaostruje jakoby, ale to je podle me ten blur a pak zastavis a dokresli se grafika...ale to by taky tak melo bejt...me to pri hre treba vubec nerusi, kdyz beham hraju tak to nevnimam, ale nejradsi bych ten blur taky tam nemel na pc to u vseho vypinam...jinak sem cetl, ze kdo si da lock 30fps tak budou hezci stiny - je to v patch notes...

jinak co hra ? hrajete bavi vas jako pred rokem ? Ja si to nesmirne uzivam, navic sem si dal hned nejtezsi a neco sem opakoval snad 100x :D takze my to vydrzi snad co nejdele, uz jsem s billem...

PS: subtitles017 ono je to docela vtipny, ale je to zatim nejlepsi hra na ps4 i ps3...dokud nevyjde teda 2ka nebo nejakej prequel :D

Upraveno uživatelem Deyw
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsechny obtiznosti by meli byt dostupne na ps4 od zacatku je to glitch, je zvlastni,ze tomu tak neni u tebe

Pripadne zkus zmenit obtiznost pres chapter select. Nejlepe je projit hru na easy a pak na easy + aby jsi ziskal vsechny upgrady a pak rovnou skocit na survival + a mas platinu. Postup je rychlejsi nez na ps3

edit: dokonce jde i zvolit grounded+ dlc obtiznost

Upraveno uživatelem headhot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu