Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Last of Us complete edition


Panther

Recommended Posts

  • Odpovědi 317
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Takže jestli jsem to pochopil dobře...já teď hraju na obtížnost normal...jak to dohraju tak budu hrát znova na Normal+ a po dohrání pomocí glitche zahraju ještě na nejtěžší+ tj. musím to zahrát 3x?

Až dohraješ hru na normal, tak se ti odemkne easy+ a normal+. Pak stačí na jednu z nich odehrát první kapitolu a pomocí glitche se ti zpřístupní ostatní obtížnosti. A jak píše headhot, všechny trofeje za obtížnosti jde sfouknout na dva průchody hrou, ale kvůli upgradům je to lepší hrát třikrát. Já osobně bych v PS4 verzi volil easy, hard+, grounded+

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož nebylo to špatné .-) Ale přiznám se, že jsem čekal trošinku víc. Asi jsem četl až moc chvalozpěvů. Příběh je krásně lidský, ale totálně předvídatelný. Hned ta úvodní postava jak se ji zeptám jestli je v pořádku a ona odvěti jak v tom nejhorším béčku, jasně nic mi není. A už každý v tu chvíli ví, že je to přesně naopak což se později hned prokáže. Autoři až moc napovídají. Kdyby tuhle scénu vynechali, tak bych byl určitě víc překvapený. Očekával jsem prostě plno zvratů a překvapení a ono nic. Je to prostě takové to lidské drama. Koule to, ale má. Emocionálně super. Možná je to tak i lepší, protože nějaký složitější příběh by tomu možná uškodil co se právě té lidskosti týče, těžko říct. Kdybych měl očíslovat, tak za mě 8,5/10. Zato DLC mi přišlo o třídu lepší než hlavní story. To střídání hratelnosti ve dvou příbězích bylo super. V hlavním příběhu mě moc nebavila ta část s Billem a to utíkání před tím obrněným vozem. A co bylo naopak super, tak sklepení po spadnutí výtahu, to byla atmoška jako prase. I ta zimní část s Eli super. Každopádně se jedná o zatím nejlepší hru na "PS4". Snad bude nějaké pokračování, protože ten konec k tomu celkem vybízí...

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož nebylo to špatné .-) Ale přiznám se, že jsem čekal trošinku víc. Asi jsem četl až moc chvalozpěvů. Příběh je krásně lidský, ale totálně předvídatelný. Hned ta úvodní postava jak se ji zeptám jestli je v pořádku a ona odvěti jak v tom nejhorším béčku, jasně nic mi není. A už každý v tu chvíli ví, že je to přesně naopak což se později hned prokáže. Autoři až moc napovídají. Kdyby tuhle scénu vynechali, tak bych byl určitě víc překvapený. Očekával jsem prostě plno zvratů a překvapení a ono nic. Je to prostě takové to lidské drama. Koule to, ale má. Emocionálně super. Možná je to tak i lepší, protože nějaký složitější příběh by tomu možná uškodil co se právě té lidskosti týče, těžko říct. Kdybych měl očíslovat, tak za mě 8,5/10. Zato DLC mi přišlo o třídu lepší než hlavní story. To střídání hratelnosti ve dvou příbězích bylo super. V hlavním příběhu mě moc nebavila ta část s Billem a to utíkání před tím obrněným vozem. A co bylo naopak super, tak sklepení po spadnutí výtahu, to byla atmoška jako prase. I ta zimní část s Eli super. Každopádně se jedná o zatím nejlepší hru na "PS4". Snad bude nějaké pokračování, protože ten konec k tomu celkem vybízí...

jj, v tom hotelovým sklepě byla pekelně hustá atmoška

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem to dohral nejlepsi hra co sem hral ehm ehm pribeh me vzal vic v Heavy rain ale tak druhy nejlepsi herni pribeh je furt dobry. :lol:

Pak bych tomu dal nejlepsi herni mechaniky protoze takhle krasne skloubit crafteni,stealth,taktizaci,survival proste wow při hře na hard sem vyuzil uplne vse co sem mohl ne jak v ostatnich hrach mate nejaky predmety s ktery po celou hru nepouzijete.

K ty predvidatelnosti to teda nevim no jediny co bylo jasny bylo ze Sam je nakazenej. SPOILER!!

Všechno je v ty hre strasne "vazny" a tohle me vzdy rozesmalo

Upraveno uživatelem Panther
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem to dohral nejlepsi hra co sem hral ehm ehm pribeh me vzal vic v Heavy rain ale tak druhy nejlepsi herni pribeh je furt dobry. :lol:

Pak bych tomu dal nejlepsi herni mechaniky protoze takhle krasne skloubit crafteni,stealth,taktizaci,survival proste wow při hře na hard sem vyuzil uplne vse co sem mohl ne jak v ostatnich hrach mate nejaky predmety s ktery po celou hru nepouzijete.

K ty predvidatelnosti to teda nevim no jediny co bylo jasny bylo ze Sam je nakazenej. SPOILER!!

Všechno je v ty hre strasne "vazny" a tohle me vzdy rozesmalo

Spoiler: No Tess i Sam předvidatelné, to, že ji dovede na místo a oni ji samozřejmně budou muset zabít, aby vytvořili vakcínu předvidatelné a hlavně ta scéna, kdy ji David říká, že nějaký chlap s malou holkou vyvraždil jeho kumpány, tak ta je z filmu, nebo seriálu. Buď to byl The Walking Dead, nebo Cesta, prostě kopie všeho možného. Od Naughty Dog jsem čekal něco víc originálního. Ale zase chápu, že vymyslet to v dnešní době je prakticky nemožné, ale když se nad tím příběhem člověk zamyslí, tak je to pekelné klišé od začátku do konce. Schválně to zhrnu: Vydepkovaný otec co má pekelné zásady přežití se nechá "ukecat", aby dopravil malou holku k lidem, kteří chtějí s její "pomocí" vytvořit vakcínu proti "zombíkům" což se mu nakonec nelíbí, protože by ji museli zabít. No nebylo už to tady nevím kolikrát :-) Imunita jedince a stvoření vakcíny totálně otřepané téma, zabití onoho jedince to samé...prostě už to tady bylo mockrát...ale jak jsem psal pořád kvalita, jen jsem čekal malinko víc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro me jeste hra, ktera se tlou dokaze vyrovnat a ma vybornej pribeh,spracovani vsechno perfektni je bioshock infinite... :)

Poslední Bioshock mě moc nebavil, ale ten příběh byl masakr, to by se Naughty dog mohli učit. Když to porovnáš v zápletce, složitosti a zpracování, tak Tlou nemá šanci.

Upraveno uživatelem Susperian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu