Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Notebook na vejšku


Typan Cz

Otázka

Zdravíčko pánové, mám na vás dva dotazy :

1) plánuju jít na ČVUT (na kolej), a je mi jasný, že to bude chtít notebook - řeším ale, jestli spíš herní stroj (na hraní, samozřejmě :cheesygrin:) a nebo ultrabook (výdrž, mobilita) - kterej byste mi doporučili spíš ?

2) cena by měla být do 30k, a zajímalo by mě, je lepší jestli kupovat ten stroj na konci šk. roku a nebo počkat až na žačátek dalšího školního roku (aby za ty 2 měsíce nevyšlo zase něco převratnýho :cheesygrin: )

Díky za každou odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Myslim ze lepsi je ultrabook, jsou lehky dlouho vydrzi a vykonem taky zrovna nejsou spatny ;) Z mé zkusenosti - jsem na stredni na Trebesine obor IT nejdulezitejsi je vydrz. Ale chapu ze chces hrat na intru. To bych spis doporucoval konzoli ?

Kdybych mohl tak bych si vzal ten. Navic jsou opravdu designove pekny! .)

Upraveno uživatelem Panther
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nestuduju někde mimo domov, ale jak říká Panther, tak si myslím, že důležitá bude výdrž. Já bych určitě šel do Macbooku Air. Výdrž 15 hodin je skvělá a hlavně ten "ultrabook" je tenký jak nůž, takže na častné přenášení ideální. Lepší než "herní" macatý a těžký. + Nejsem si jistý, ale myslím, že Apple (nebo z českých apple obchodů istyle atp...) poskytují slevy pro studenty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu