Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Změna barvy označení WIN7.


Volume

Recommended Posts

Ahoj, budu mít brzo Win7 (teď mám zatím XPčka a nestydim se za ně), no.. a problém je ten, že když ve win7 na netu nebo kdekoliv označím nějakej text, tak ho to označí modře myslím, no.. a přes tu modrou nedokážu přečíst ten text. Mám vadu očí která se nazývá barvocit a je to neschopnost vnímat barvy citlivěji. Když někde třeba na foru někdo má světle modrý nick, a forum je bílé tak v XPčkách si to označím přečtu to (mám tu zelenou barvu označení), nebo když je někde tmavý text na špatném podkladě tak si to taky musim označit.. Nejde to ve Win7 nějak změnit ? Celkem mě to trápí, vám se to může zdát jako maličkost ale pro mě je to celkem utrpení. Každý kdo mi jakkoliv poradí ma thx :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec , na netu toho je po vícero ale v angličtině, nevím jak na tom si :)

každopádně přes tohle menu by to mohlo jít ni? nesedím teď u w7 tak si nejsem 100% jistej , ale myslím že tam tohle nastavení je taky ne? :D

http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-desktop/how-to-change-windows-7-highlight-color-select/99d962c8-7413-4e20-b209-8951f9eab95f

Angličtinu nepotřebuješ, jde hlavně o pochopení o jakou tabulku se jedná ( z počátku stránky )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu