Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pobeži mi BF4 ?


bambus700

Recommended Posts

[h=1]BF4 :cry:[/h]Jen mám možnost koupit , ale moji podmínkou je ať mi jede BF4 ( Tim nemyslím že dám vše na minimum :D ) Prosím někoho kdo hru má na PC a muže mi říct jak je náročná na sestavu :) A popřípadě co bych musel "vymenit" abych si BF4 zahrál na ULTRA :) Díky ! :)

Asus CG8250 -Základní deska: P8H67-M PRO -Intel Core i5 Sandy Bridge 2310-Turbo Boost 3.2 Ghz -RAM 6 Gb DDR3 -NVIDIA GeForce GTX550TI! DDR5, Turbo speed-2, 1024 Mb -Seagate Barracuda 1 TB, Gb/s, 7200 otáček/min

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vidim to tak na průměr.....ta 550ti da s potizema vysoky.....ja mel problem na vysoky s 560 Ti ted mam 570 a jede to dobre na vysoky

kdyz tam das lepsi grafiku kolem 3000 např. tak das BF4 v dobry kvalitě

Upraveno uživatelem Psychos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jakou cenu chceš investovat, jestli pouze budeš kupovat grafickou kartu, nebo celý počítač? Něco jsem v rychlosti postavil - 15 993,- Kč bezOS

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_188U011Y0R011KXK0116NT012G91011YOG0116ZS012I1W01163C01

Než mě tady někdo začne osočovat z použití grafické karty od RADEONU a procesoru od AMD, tak si přečtěte něco o zátěži na procesor při hraní Battlefieldu 4. Díky

Upraveno uživatelem Assassin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jakou cenu chceš investovat, jestli pouze budeš kupovat grafickou kartu, nebo celý počítač? Něco jsem v rychlosti postavil - 15 993,- Kč bezOS

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_188U011Y0R011KXK0116NT012G91011YOG0116ZS012I1W01163C01

Než mě tady někdo začne osočovat z použití grafické karty od RADEONU a procesoru od AMD, tak si přečtěte něco o zátěži na procesor při hraní Battlefieldu 4. Díky

Toto da ULTRA ? :) Ja važne nwm :) Cenu max 25 000 :) A chcu za to maximum :) Bohužel nemam komu rict a tak se snazim neco dozvedet tady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim teda proc měnit i5 když dnes jeste bez problému dostačuje

a kdo tu chce měnit i5 ?? to je jasny ze i5ka je furt dobra

Toto da ULTRA ? :) Ja važne nwm :) Cenu max 25 000 :) A chcu za to maximum :) Bohužel nemam komu rict a tak se snazim neco dozvedet tady :)

to věžne nevíš no....možna že by to dalo i na ultra sice s potížema a maly fps ale dalo by se to....a on taky netvrdil ze je to sestava na ultra

Upraveno uživatelem Psychos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě by jsi mohl napsat jaký máš zdroj, což je velmi podstatná informace, od které se odvozuje výběr grafické karty. Ta tvoje sestava kterou nyní vlastníš není špatná, stačilo by defakto pouze vyměnit grafickou kartu.

Za 25.000 Kč by se už dalo postavit něco lepšího, avšak nastává otázka jestli kvůli jedné hry kupovat novou sestavu, ale to je už o jiné diskuzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Multi nebo Single player? V tom je dost rozdil. S R9 270 to na ultra na MP rozjedes tak s 35-40FPS kdyz budes mit stesti. Jestli chces SP na ultra tak ti R9 270/270X staci. Na MP si kup aspon GTX770/R9 280X. Procesor bud AMD 4/6/8-350, nebo intel core i5/i7 jakejkoliv z 3/4 generace(I7 je zbytečnej overkill). Aspon 8 GB Ram a nejakej slusnejsi zdroj. Podle procesoru a grafiky a toho jak chces taktovat 500-700W.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu