Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Funkční MAME emulátor na PSP.... Už fakt nevím


kocurstvo

Otázka

Zdarec, prosím Vás, nemáte někdo opravdu funkční MAME emulátor, na kterém hrajete klasiku z automatů? Pište jen ti, kteří ho opravdu na PSP v pohodě rozběhli. Napište kdyžtak, jaké máte nastavení a co kam, do jaké složky, dávíte. Díky. P.S.: Mám fw 3.71 M33-3 s kernelem 1.5 DA. Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Já myslím, že to nemá smysl. Podle mě tady není nikdo, kdo to nějak rozumně rozběhal. V PC mám asi 50 her do MAME a skoro všechny jsou uvedený v compatibility listu, ale fungovaly mi dvě hry z deseti, co jsem zkoušel. A ani ty nešli nějak zvlášť dobře. V návodu jsou ještě psaný nějaký podrobnosti, ale moc tomu nerozumím, např. je tam vždycky uvedenej konkrétní ROM (zip) a k němu vypsaný soubory, co by měl obsahovat. Když jsem to porovnával, tak ve většině ROMek mi chybělo dost souborů a fakt netuším, kde bych je měl vzít (v PC MAME bez problémů fungujou).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No ja jsem taky zkousel,a rozjel sem na tom zatim jen dvě hry.. Jail Break, a Midnight Resistent.. a je to celkem hratelny.. alke taky nechapu nad tim seznamem..jsou tam uvedeny v listu,a vubec nefungujou.. napriklad Mortal Kombat jednicku s matů sem stahl vsechny verze romek dal je do jedne,aby tam byly vsecky soubory..a nakonec se to stejne nerozjelo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Me v pohode na PSP MAME funguje :bash: . Mam pres 1GB ROMu a nefunguje odhadem 10-20procent her.Nic jsem nenastavoval.ROMy jsem stahnul z torrentu (byly to ROMy pro MAME pro GP2X). romy nahravam zazipovany do adresare roms.

ROMS torrent:

http://www.gp2xtorrents.com/torrents-details.php?id=648

Zdroj ROMu:

http://www.gametronik.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jde o to ze ve svete existuje milion druhu ruznych dumpu romek. Ruzne pojmenovanych, nektere jsou chybne atd. S kazdou novou verzi MAME se to meni. Od toho jsou tu DB a programy aby vam udelaly v romkach poradek jako clrmame a romcenter. Doporucuju romcenter, stahnout aktualni db a zacit romky davat dokupy. Detekuje to chybne nazvy kontrolni soucty atd. Jinak kdosi to tu psal, dulezita vec. ZIP soubory s romkama soubory se nerozbaluji!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To, že se ZIPy nerozbalují pochopitelně vím. Ale o těch databázích a "opravářích" jsem nevěděl. Popravdě ani mě nic takového nenapadlo, když v PC všechno funguje. Každopádně moc díky za radu, konečně nějaké rozumné vysvětlení. Určitě to vyzkouším ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu