Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

hardisk z notebooku


gaga6

Otázka

Recommended Posts

  • 0

ten hardisk je ted jedno, spíš by mě zajímalo jak vrátit rgh :D ty souboty co jsou v té složce 040075510908 tak když jsem jí tam nakopíroval ukázalo se mi v Demos xexmenu nic víc a když jsem nakopíroval jen ty soubory tak xbox nic nenačetl ...formátoval ho doma kamoš na fat32 ve windowsech, já nemám možnost fotmátovat mám ntb ale i tak by to mělo jít ne aspon těch 30gb co windows zvládne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nechci do toho mluvit, ale pod "ztratit RGH" se snad myslí, že nanabíhá FSD ne ? Těžko se z té konzole vypaří ten čip co zajišťuje RGH.Hlavně proboha nic nekopírujte z té CD zálohy nand na hard disk, tam to bude opravdu k ničemu, to je záloha NAND xboxu.Normálně si stáhni FSD z internetu a nakopíruj ho na ten disk přes xexmenu.To xexmenu spustíš třeba z CD.

Jeslti ti xbox nevidí externí disk, máš ho blbě naformátovaný, to je celý.Takže odstranit všechny oddíly na něm, vytvořit jeden primární naformátovat na FAT32 a na ten pak znova překopírovat FSD.

Jeslti si ho dal dovnitř do xboxu, není to samozřejmě FAT32 ale FATX a musíš ho naformátovat v xboxu a ne v PC (nebo můžeš, ale pak se ti stejně v konzoli přeformátuje).Zařízení se jmenuje hdd1 pokud je to interní disk a usb0 pokud externí.Lidi ti tady radí jako kdybys měl externí, ale podle začátku tématu si ho strčil dovnitř tak nevím jak to je.

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

proč bys vybíral flash? pokud dobře vím, tak to je vnitřní paměť xboxu, se kterou bys ani rozhodně nic dělat neměl... pokud pořád nemáš naformátovanej ten harddisk, tak to asi nikam nenainstaluješ.... je to tu už víckrát, že to musíš naformátovat přímo v NXE v nastavení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak jsem si stahl dashlaunch v3.11 a nejak jsou to tam nahodně dal :D a už mi to jde rovnou do fsd...chtěl bych se zeptat co znamena když vypnu přes ovladač xbox ten se vypne ale xbox vrčí a zelena dioda blika ,a taky že mi přijde že se xbox docela dlouho zapina, rosviti se zelena dioda a nic a třeba až po 15 vteřinach se zapne a nebo vubec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu