Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox se po výměně pasty nechladí


scanerex

Otázka

Zdravim, mám zásadní problém s mým Xboxem. Větráky hlučely jak vysavač a vždycky po cca 30-ti minutách hraní se Xko seklo. Chtěl jsem předejít RROD a pustil jsem se do vyčištění konzole a výměny pasty u GPU a CPU. Všechno jsem zase zapojil, Xko složil a když jsem ho zapnul, větráky byly extra tichý a jelo jedna radost. Dlouho jsem se ale neradoval, protože po 15-ti minutách byl konec. Hra se mi vždycky sekne a musim natvrdo vypínat. Možná silná vrstva pasty, říkal jsem si. Znova jsem vyměnil pastu, dal jsem jí tam míň, ale problém pořád ten samej. Ty větráky předtim dělaly mega randál. Teď jsou pořád zticha. Kdyby se Xko přehřejvalo, tak by snad měly zase spustit plnej výkon a jet jak vysavač, ne? Ale ono nic. Točí se, fungujou, ale Xko neuchladí. Tak jsem se chtěl zeptat, jestli nevíte, čim by to mohlo bejt? Dashboard jede úplně v klidu, žádný červený LEDky jsem nikdy neviděl a zapnu ho pokaždý hned, nemusim na nic čekat. Jen se vždycky sekne a je fakt vařicí. Děkuju předem za pomoc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu