Jump to content
  • 0

rada ohledně koupě ps3


pepaZdepa1468628468
 Share

Question

Ahoj, mám pár dotazů před koupí ps3... nikdy sem žádnou konzoli nevlastnil, a tak moje rozhodování bylo čistě na základě různých recenzí a článků. Jelikož můj dotaz píši sem, tak jsem dal přednost PS trojce před 360. Ale než si jí opravdu koupím, tak bych chtěl ještě poradit s nějakými maličkostmi....

1. mám vybranou: http://www.alza.cz/sony-playstation-3-slim-new-12gb-d362548.htm?kampan=heureka.cz (jen pro ukázku, nebudu jí kupovat z alzi) a zajímá mě jestli je super slim nejlepší volbou ? nebo dát přednost starším modelům ?

2. dále vlastním televizi: http://www.electroworld.cz/product/televize-dvd-video/televize/UE32F5500AWXZ/samsung-ue32f5500-televize , vím že asi není ideální, ale jestli bude stačit na hraní her(filmy pouštím přímo z televize) a vyloženě jí něco nechybí ?

3. a poslední dotaz: určitě chci dokoupit větší hhd, ale jak sem již psal, nemám z konzolemi vůbec zkušenosti, takže netuším jak velký, jaký typ koupit... tak to bych také potřeboval poradit :?

A to je asi tak všechno :roll: ...budu rád za každou radu, díky :bash:

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

1. Osobně bych šel do verze Slim (subjektivně hezčí a má líp udělanou mechaniku - elegantní štěrbina vs hnusnej plastovej dekl), ale ta už se nevyrábí, takže jedině na bazaru. Pokud chceš novou konzoli, tak jinou možnost, než superslim, nemáš. Každopádně ten 12 GB model bych kupoval pouze v případě, že tam hodláš dát vlastní interní disk, jinak kup model s 500 GB.

2. A co by té TV jako mělo chybět? Maximálně tak půl metru úhlopříčky navíc :)

3. interní 2,5" disk, SATA s max. výškou 9,5 mm. Názory ohledně maximální kapacity se různí, já mám ve slimu 750 GB disk od WD a šlape to v pohodě a věřím, že by šel i 1TB, pokud by měl vhodné rozměry. Pokud budeš chtít osadit diskem 12 GB model, tak budeš muset dokoupit ještě tohle http://prislusenstvi-herni-konzole.heureka.cz/sony-ps3-caddy-hard-drive/ Pokud nemáš doma nějaký volný disk, tak je otázka, jestli tě nevyjde levněji koupit rovnou PS3 Superslim 500GB. A pokud si hodláš pořídit PS+, tak tu kapacitu určitě využiješ. Jinak ten 12 GB model je bez dodatečnýho HDD upgradu pro praktickej život dost nepoužitelnej.

Edited by kjuler
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak pokud je rozdíl jen ve vzhledu, tak se mi asi i víc libí právě ta superslim, takže paráda :).... to sem zrovna myslel tu uhlopříčku, jestli to není málo, ale podle toho co sem čet kdy to lidi hrají na monitorech, tak by snad neměl být problém 8)

A ohledně toho disku, mám doma ze starého ntb SATA II asi 500, nebo 750 GB... tak stím by neměl být žádný problém ne ? že už byl používaný, a je to sata II :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy