Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Destiny


Čuřil Buřil

Recommended Posts

  • Odpovědi 73
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Hledáme na destiny par lidi, kteri by byli ochotni si občas zahrát, nejen destiny. Vytvořit tak stálou partu, kteří si budou rozumět. Je nas sice asi 2 - 6 az 7 (24-33 let), ale nikdy se pořádně nesejdeme. Pokud by se tu někdonasel, dejte vedet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahojky, jsme tři hráči , celkem pravidelně hrajeme destiny, spíš večer po 20 hodině. Jsme lvl 29-31 a rádi bychom zkusili s dalšími Raidy,. Preferujeme starší hráče, ale netrváme na tom. Když se kdokoliv ozve, budeme moc rádi. Můj nick na xbox one je Rene Pulpytel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Ahoj, nevíte někdo, jestli se dají nějak dokoupit všechna DLC, včetně Rise Of Iron, které brzy vyjde, když už základní hru vlastním? Protože jsem našel na storu jen možnost asi za 1800 Kč koupit celou kolekci, ve které ale je i základní hra. Jestli nebude jiná možnost, ta do toho půjdu, ale přijde mi jako nesmysl platit znovu za něco, co už mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu