Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Po naformátování HDD v PC nenaběhne systém


impresario

Recommended Posts

Popis problému: po úspěšné opravě YLOD při pokusu o on-line upgrade systému se (pravděpodobně chybou vadné blue-ray mechaniky) objevila cyklická chyba 8002F14E. Vymontoval jsem disk (40 GB) a v PC naformátoval přes utilitu na FAT32, disk je aktivní, v PC hlásí stav O.K. Po opětovném osazení HDD do konzole i přes všechny vychytávky, které jsem se tady dočetl, nikdy nenaběhne systém, vždycky zhruba po půl minutě vypne úplně, kontrolka disku ani neblikne. Flashku s firmware dle popisu mám v USBéčku, ale nic... Tak už fakt nevím... Díky moc předem za radu.:thanks:

Upraveno uživatelem impresario
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 11 months later...

Mám ten stejný problém taky mam na ps3 4.55 firware vypnul jse, (reset obrazu) a potom už jsem se nedostal ani do recovery menu prostě nic. Muže to byt mechanikou nebo HDD. Jak jsem zapnul tak pořád system update a chyba 8002f14e

Potřebuju tak pomoc.

Upraveno uživatelem Petrosek0
blbě napsane
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu