Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nefunkční invite do party


palmer14

Otázka

Cau nevite jak vyřesit tento problem přijmu invite od spoluhráče a po chvilce to hodí chybovou hlášku 0x807d0106 a parta se vypne. v nastavení sítě mam NAT Type: Moderate a lokaci United Kindom. Co tak zjišťuju nejsem v tom sám a už si s tím nevím rady. :blejt:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Tak že za všechno může O2?No to je parádá....měl jsem Xbox360 a vše bez nejmenších problémů,hra 1vs1 a multiplayer.Teď Xbox one a zahrál jsem si jednu jedinou hru 1vs1.Od tý doby mi to prostě při vyhledávání soupeře napíše chyba při získávání dat,zkuste později nebo něco podobnýho.Tak že nám zbývá jen čekat a čekat??Upřímně zlatej X360.Pro mě byl mnohem přehlednější a jednodušší.Xone je složitej jak prase!I ten jejich EA origin mě pěkně se*r...

Upraveno uživatelem Emblack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

S O2 už to řeším 14 dní...Stoho 5dní to svaděli na Mrkvosoft až pak přiznali že chyba je na jejich straně..Sdílení internetu přes komp funguje viz. navod od deyf..Je to zatím jedina možnost jak komunikovat přes xbox live Party..Zítra mají volat s O2 a říct co a jak,jinak internet od nich zruším

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Taky mi to nejde, taky jsem volal na O2, slečna mi nebyla schopná poradit ani jak ty porty vyplnit do tabulky, tomu říkám fakt podpora jak se patří. Aby mi automat řekl v případě potíží odpojte router od zásuvky a opakovaně připojte...........To je fakt služba. Dořešil jste to někdo nějak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak sem kontaktoval podporu xbox live a tohle mě napsali

1. Vyčistite CACHE - dočasnú systémovú mezipamet

Prejdite na Home - hlavnú obrazovku a stlačte hlavné ON/OFF tlačítko na Xboxe a držte 15 sekúnd.

Konzola sa vypne a zapne. Prosím, skúste minimálne 3krát.

2. Prosím, prejdite na: Settings/Network/Detailed Network Statistics

a zapíšte si: Download Speed, Upload Speed a Ping.

Skúste rovnaký test spraviť ráno a neskoro večer, keď je sieť menej zaťažená a znovu si zapíšte údaje.

Ide hlavne o to, zistiť, aké veľké sú rozdiely.

Optimálne údaje pre bezproblémové pripojenie na Xbox Live sú nasledovné:

* Download Speed: minimálne 3 megabity za sekundu

* Upload Speed: minimálne 0,5 megabitu za sekundu

* Ping: menej ako 150 milisekúnd

3. V prípade, ak používate bezdrátové sluchátka, prosím, skúste použiť klasické drátové sluchátka.

4. Prejdite na Settings/Network Settings: skontrolujte NAT Type.

Môže byť: Open, Moderate alebo Strict

5. Porty, ktoré je potrebné otvoriť pre správne fungovanie Xbox Live na Xbox ONE:

* port 88 (UDP)

* port 3074 (UDP a TCP)

* port 53 (UDP a TCP)

* port 80 (TCP)

* port 500 (UDP)

* port 3544 (UDP)

* port 4500 (UDP)

Váš poskytovateľ internetu musí mať povolené tie isté porty na svojej strane, aby ste sa mohol pripojiť bez problémov.

6. Uistite sa, že MTU je na Vašom routeri nastavená na minimálne: 1500

7. Spustite Xbox One v režime: Safe Mode

Vypnite konzolu, odpojte ju od elektriny. Stlačte hlavné tlačítko ON/OFF na konzole aspoň 5krát, aby sa konzola úplne odšťavila.

Následne súčasne stlačte a držte: EJECT tlačítko a ON/OFF tlačitko a držte až kým sa neobjaví hlavná obrazovka.

Safe Mode Vám nastaví rozlíšenie na minimum, preto sa Vám ikony zobrazia rozmazané a veľké.

Ak sa obrazovka zobrazila normálne, znamená to, že konzola nezaregistrovala Safe Mode a je potrebné ju znova vypnúť a stlačit EJECT a ON/OFF.

Skúste spustiť Party v tomto režime.

Kluci todle asi nas problem napr. hrat fifu neresi,co? Zkousel nekdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jen pro zajimavost Mani981216 ten muj kamos ktery na toto prisel je fakt borec a jak sem psal X1 ma pul roku a nepohnul se z mista,tyhle ♥♥♥♥♥iny porty atd. delal kazdej koho znam bez uspechu a mohu ti je tu vypsat co ja vim tak nas je tak 7 co to resime jak s O2 tak s MS bez uspechu a ne od patku ja mesic a ostatni mnohem dele.Dnes opet hovor z O2 a nevericne nad tim krouti hlavou tapou nevedi a pracujou na tom.Dokonce me poprosili jestli bych nemohl byt jejich pokusny kralik jak sem na tom casove jestli me muzou otravovat tak jelikoz jezdim u pekaren a delam v noci tak mam den volnej takze jim budu k dispozici.Urcite dam vedet jak se to vyresi to se nebojte.

Taky net od O2. Propojil jsem konzoli přes notebook, ale nešlo mi to. Možná je to i tím, že mám macbook, ale to je vedlejší. Divný je, že v pátek 12.9. v čase 21-23 jsem hrál čtyři zápasy NHL 15 (1na1) a chytnul jsem se pokaždý na první dobrou, jako kdyby to fungovalo normálně. Od tý doby už ani ťuk. Tím časem jsem si stopro jistej, ale asi je to k ničemu. O2 si je samo sebou tak jistý, až to hezký není:blejt:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dnes mi volali z O2. Jsem zvedavej jak to dopadne. Zas po me chteli abych si aktivovat pevnou IP. Cena 99,-. Tak jsem aktivoval a zítra vyzkousim svine.

Dej vědět, prosím. Taky mi volali. Jako ty technici jsou v pohodě a snaží se pomoct, ale absolutně nepřipouštějí chybu na jejich straně. Ptal jsem se ho, jak to mají ostatní, jestli to už někomu od O2 normálně funguje. On mi řekl, že se nesetkal s tím, aby to někomu, kdo má správně nastavené porty nefungovalo. Tak jsem chtěl konkrétní případ, jednoho jediného člověka. Že jsem na žádném fóru nenašel nikoho, kdo by napsal "Mám internet od O2 a normálně mi Xbox One funguje se všemi multiplayerovými funkcemi." Na to mi řekl, že nemůže sloužit, protože xbox nemá a tyto fóra nenavštěvuje :-D No dobrý. Zakončili jsme to včera tím, že vezmu xbox na návštěvu k UPC a tím se vyloučí/potvrdí kde je chyba a kde není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím a mam pro vás užitečné informace ;) Měl sem net od O2 a party a coop mě nešlo. Řešil sem to s podporou X1 a i přes chat v AJ kde mají vetší technické možnosti- kde mi řekli že je na X1 vše v pořádku. Tak sem se obrátil na O2 kde se narazil. Na infolince O2 ani nevěděl že je nový Xko a pak mě hlásil staré nastavení portů na 360 ale přes dlouhé vysvětlení nedokázal pochopit ze X1 má jiné nastavení portů. Poté sem byl odkázán na technickou podporu O2 kde to šlo znovu na novo. No ve zkratce to dopadlo tak ze jsme se vyhlásily navzájem a poslaly se někam. Tak sem od O2 odešel a přesel k UPC a hned to šlapalo aniž bych cokoliv nastavoval na modemu. takže srá.. na O2.

a ani udělená výjimka od O2 nepomohla.

Upraveno uživatelem palmer14
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu