Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problém s Bluetooth klávesnicí.


geobbu

Recommended Posts

Čau,

Asi mi to neuvěříte, ale už dobrý 2 měsíce se trápím s blbou klávesnicí :D Jde o tohle, koupil jsem tuhle klávesnici http://www.alza.cz/hp-slim-bt-keyboard-cz-d465668.htm s tím, že ji mám připojenou přes integrovaný Bluetooth v notebooku (notebook mám napíchlej na 55" LCD, atd. atd. na dlouhé vyprávění) s tím, abych mohl psát pohodlně z gauče a neotáčet se pořád k notebooku nebo používat klávesnici na obrazovce. Jenže, každou chvíli vypadává signál či co, místo Čau napíše třeba Čauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, a pokračuje to tak dlouho, dokud to samo neustane, jindy nereaguje vůbec, a jindy píše s dost RAZANTNÍM zpožděním i 5 sekund. Další věc, na Windows 7 to dělalo minimálně, ale přesedlal jsem na Windows 8.1 (samozřejmě vše legální) a tam je to každých pár minut a neskutečně mě to vytáčí. Klávesnice je prakticky nová, nikdy nepolitá a bez prachu, ovladač aktualizovaný... Tak zkouším psát ještě sem, jestli náhodou nemáte ještě nějaké tipy, co by to mohlo způsobovat než ji definitivně odepíšu a pošlu na reklamačku. :roll: Dík moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu