Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ovládání u Pilot Academy


AHA!

Recommended Posts

Po té co se mě už pár lidí ptalo co se čím v pilot academy dělá (hlavně čím se vysouvá/zasouvá podvozek, klapky) rozhodl jsem se tu udělat takový přehled co se čím dělá, snad sem na nic nezapoměl kdyžtak napište a ja to doplnim, tak snad to někomu pomuze :bash::bash::bash:

EDIT: Tak se mi nako nevede sem ten obrazek hodit primo tak ho mate v priloze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hej takovou radu rád uvítám... protože já to zahrál a smázl jen kvůli tomu stupidnímu ovládání.....

____________________________________________________

Eště kdyby mi někdo vysvětlil JAPAN vláčky(kde jezdim napřesno zastavit ve stanici big problém...a kde co jak)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hej takovou radu rád uvítám... protože já to zahrál a smázl jen kvůli tomu stupidnímu ovládání.....

____________________________________________________

Eště kdyby mi někdo vysvětlil JAPAN vláčky(kde jezdim napřesno zastavit ve stanici big problém...a kde co jak)

Jo tak JAPAN vlácky se stale chystam stahnout, ale nako neni cas to stahnout a hlavne dobrej zdroj, jinak sem rad ze to aspon nekomu pomohlo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu