Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Multiplatformní tituly


Hráč123

Otázka

Zdravím a mám otázečku. V souboji PS2 a XBOX se ve většině případů vyplatilo sáhnout pro verzi hry pro xbox, který byl podstatně výkonější a na ps2 pořizuji výhradně exkluzivní tituly. Rád bych tento rok kupil PS3 nebo XBOX a proto se chci zeptat jestli i u této generace je rozdíl takový jak v předchozí a jestli mám tedy ps3 brát jen na exkluzivní tituly a na multiplaty na xbox 360. Samozřejmě informace ohledně výkonu si mohu dohledat ale zajmá mě praxe.

Díky předem za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

To si mě zle pochopil..já si hodlám v budoucnu pořídit obě konzole. Exkluzivity jsou jasné tam nedebatuju. Ale v předchozí generaci to bylo tak, že bylo zbytečný investovat do ps2 her, které byly i na xbox protože xbox verze nabízela lepší vzhled a kolikrát i extra obsah...tak jestli je tento rozdíl i u ps3 a xboxu. Nechci zbytečně kupovat hry na jednu platformu a pak zjistit, že na druhou vypadají lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu