Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pandora bez druheho PSP HWmod


mootoo

Recommended Posts

  • Odpovědi 64
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

nejak se me to nezda, sice to funguje ale oba navody jsou docela drsny a mohou poskodit eeprom v baterii. Prvni navod odpojuje zem ale podle datasheetu toho svabu je uvnitr umistena nejaka ochrana na pripojeni a odpojeni napajeni a mohlo by dojit k nejakem zmatku v datech. Druhy navod uzemnuje vyod DO (DataOut) a to je taky docela brutalni. Myslim si ze necistci reseni je odpojit DO od PCB a dat tam prepinac. V eeprom zustanou vsechny data o napijeni, SN apd akorat se nebudou vysilat do PSP. Jdu to zkusit a pak podam report:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze, podelim se o vysledek testovani dle katalogoveho listu te eeprom. Odpojeni CS signalu (chipselect) -navody na netu s proskrabnutim cesty na pcb, test proveden az pod odporem na pcb aby eepro zustala v logicke jednice a ne nahodne bez uzemneni-vysledek ---psp nenabehne, led power pouze problikne, boot z ms neprobehne. Odletovani nozicek v domacich podminkach nedoporucuji, viz prispevek vyse. Na konec provedena uprava se skratem VCC na DO, ktera je uvadena na netu, pouzit lakovany drat z civky o prumeru 0,2 mm, letovano mikropajkou na 12v. Toto je funkcni ale dlouhodobejsim pouzivanim musi zakonite odejit cela eeprom (nenechavat jako PB natrvalo- vyvest dratky na prepinac). Pokud eeprom odejde nebude do psp odesilat informace o nabiti, zbyvajicim case a pravdepodobne nepujde nabit. odpojovat DO Dataout) jak jsem puvodne uvazoval nedoporucuji-1 bat diky tomuto KO asi odesel ridici CPU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ahoj...

Pin 8 (jestli dobre pocitam - ten co je na obrazku na slimu) mam odizolovanej a dokonce zustal i celej. :) Ale kdyz baterku vrazim do psp ani si neblikne. Kde muze bejt problem? Popravde jsem na PSP zacatecnik a tyhle soft upravy mi nejak nelezou do hlavy :) zlaty brutal HW zasahy do XBOX a PS2 vcetne 360 :D

Diky kluci VoDa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Funguje to na 200%.. :) Budto to udelas manualne (podle tohoto tutorialu) nebo si koupis normalni baterku do PSP a predelas si ji programem Pandora's Battery (nebo to klidne muze byt ta, co pouzivas normalne a pak ji zase vratis zpet) a nebo si primo koupis uz predelanou baterku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Nazdar chlapi zrovna jsem flashoval PSP tímto Způsobem ale ruka nešika trochu přeřízla baterku uvnitř dokonce začla jiskrit všechno v pohodě fungovala. Druhý den už byla baterka K.O. ani se ji nedivím ale Flashnout to ještě šlo.Tak jsem začal přemýšlet když už to mam takhle rozebrané jak nahradit akumulator v PSP.Podíval jsem se do svých starých mobilů a ejhle Nokia 3310 má uplně stejne parametry :Ddokonce i nachlup stejnou velikost jen o 50mAh vice (LI-pol)

Přepájel a funguje jak nová fydrž baterie je stejná jako u předchozího akumulátoru.

1800mAh =>1850mAh 3,6V

baterku do téhlé šunky koupíte za 100-200Kč :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
Nazdar chlapi zrovna jsem flashoval PSP tímto Způsobem ale ruka nešika trochu přeřízla baterku uvnitř dokonce začla jiskrit všechno v pohodě fungovala. Druhý den už byla baterka K.O. ani se ji nedivím ale Flashnout to ještě šlo.Tak jsem začal přemýšlet když už to mam takhle rozebrané jak nahradit akumulator v PSP.Podíval jsem se do svých starých mobilů a ejhle Nokia 3310 má uplně stejne parametry :Ddokonce i nachlup stejnou velikost jen o 50mAh vice (LI-pol)

Přepájel a funguje jak nová fydrž baterie je stejná jako u předchozího akumulátoru.

1800mAh =>1850mAh 3,6V

baterku do téhlé šunky koupíte za 100-200Kč :)

hehe,,,dopadl jsem stejne...dvakrat probodla baterie,jiskry,ohen:).....a to neni vse,vzal jsem si lupu a jehlu a zacal pacit nozku na chipu,povedlo se nozku odpojit,ale jehlu jsem pri paceni nekde spojil a ejhle,dym se vznasel z chipu.Uz jsem ztracel nadeji,ze baterka pojede jako Pandora,ale pozor....jela a povedl se downgrade :D....tak se nebojte a vytvarejte po domacku vyrobeny Pandorky :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hehe,,,dopadl jsem stejne...dvakrat probodla baterie,jiskry,ohen:).....a to neni vse,vzal jsem si lupu a jehlu a zacal pacit nozku na chipu,povedlo se nozku odpojit,ale jehlu jsem pri paceni nekde spojil a ejhle,dym se vznasel z chipu.Uz jsem ztracel nadeji,ze baterka pojede jako Pandora,ale pozor....jela a povedl se downgrade :D....tak se nebojte a vytvarejte po domacku vyrobeny Pandorky :bash:

:dozey: to je hezky tak se nebojte a vytvarejte ja bych rekl ze by se bat mely elektronika neni nic jednoduchyho u nekterych soucastek staci nepatrna zmena napeti nebo proudu a sou nadobro odepsane ty si mel akorat stesti nekdo nemusi mit takove stesti vubec odpali treba nejen chip ale znici i baterii a ze se z toho zacalo dymyt nemusi znamenat ze baterka je plne finkcni a jestli si neco odpalil tak muze ta baterka treba kazdou chvily odejit do kremikovyho nebe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 7 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu