Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wolfenstein: The New Order


houba2007

Recommended Posts

  • Odpovědi 120
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Content tj disk 1 co se instaluje je na interním disku v content/16 nul/id hry. Když máte nakonfigurovanou dost velkou flashku, dá se samo nainstalovat i na ní.

Jinak postup:

1) Všechny 4 disky v iso2god převést najednou s volbou "auto rename multi disk games" a on je napere do jedné složky která se pak celá nahraje na konzoli - nebo jde použít metodu Disc 1 Disc 2 atd to funguje taky už to někdo psal.Přepínat to bude dobře oběma metodama.

2) Spustit z disku 1) ten si řekne o instalaci tak ho nainstalovat (trvá to věčnost) - tenhle krok musí jít na interní disk nebo připravenou flashku (instaluje se do content/16 nul/id hry)

To je vše

Krok 1 může být na externím disku.Instalace v kroku 2) musí jít na interní nebo flashku

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klasicky jsem to všechno hodil do jedné složky neoriginálního HDD kde jsem udělal složku Wolfenstein The New Order a v něm složky disc 1, disc 2 atd... hru zpustím ale nejde mi žádná instalace, jen to chce druhý disk, ale nemám možnost jak pokračovat dále.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat, jestli ti co to hrají na flashnuté konzoli jim taky nejde nainstalovat dvd 2,3,4.Dvd 1 normálně nainstaluji,chci hrát, chce to po mně dvd 2, ale nikde mi to nenabídne možnost nainstalovat dvdčko,tak to tam vložím a normálně hraju ,ale jedu to z mechaniky.Ani v dashboardu to nenabízí možnost instalace,pouze play now.Nevíte jestli je to problém u mně,nebo vlastnost té hry?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádný horizon není potřeba.Hra pokud se pustí z prvního disku tak si o instalaci sama řekne. Pak už jen stačí vybrat, že se má instalovat na tu připravenou flashku.Samo předem musí být naformátovaná v xboxu a připravená, musí na ní být dost místa ale to beru jako samozřejmost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ať se to bavíme o hře. Hraju to chvilku.Grafika je ucházející, textury mají spíš nižší rozlišení ale díky tomu je to parádně rychlé.Dohánějí to pěkným nasvícením.Od začátku moc fajn rozjezd - letadlo, plavání.Pak se dostanete do bunkrů.Dost málo munice, musí se šetřit.Ideálně kombinovat se stealth přístupem - nůž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Staženo. Rozbalil jsem DVD1 na externí HDD , první disk jsem přejmenoval z Wolfenstein_TNO_Disc_1 na Wolfenstein_TNO a vrazil jsem HDD do XBOXU. Po té jsem spustil xbox, počkal jsem až vyscanuje HDD, a spustil jsem. Hra se mi spustí a nikde ve hře, ani v nastavení přímo té hry mi nejde tento disk nainstalovat.. Zkoušel jsem i do složky Wolfenstein_TNO nakopírovat rozbalené všechny disky a pokaždé při spouštění kampaně vypíše Vložte disk 2. Dál se nedostanu. Hledal jsem všude, jak nainstalovat DISK 1 a prozatím jsem to nenašel. Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu