Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wolfenstein: The New Order


houba2007

Recommended Posts

  • Odpovědi 120
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Junior Moderators

Na 2.strance je popis od XMODa jak to nainstalovat,staci jen trochu cist a ne se hned ptat!

Ja jsem prevedl ty 4 DVD pres Iso2God najednou se zaskrtnutou volbou "auto rename multidisc game" a to cele jsem soupl na interni disk do content/16 nul/ spustil DVD1 najede instalace co trva vecnost a ve hre se mi automaticky preplo na DVD 2 kdyz bylo potreba!

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Všechny 4 disky v iso2god převést najednou s volbou "auto rename multi disk games" a on je napere do jedné složky která se pak celá nahraje na konzoli - nebo jde použít metodu Disc 1 Disc 2 atd to funguje taky už to někdo psal.Přepínat to bude dobře oběma metodama.

2) Spustit z disku 1) ten si řekne o instalaci tak ho nainstalovat (trvá to věčnost) - tenhle krok musí jít na interní disk nebo připravenou flashku (instaluje se do content/16 nul/id hry)

To je vše

Krok 1 může být na externím disku.Instalace v kroku 2) musí jít na interní nebo flashku

Program iso2god mi nabídne 3 možnosti exportu, dále odkud, pak kam a pak pokud dám ful iso kam uložit iso soubor.

Může tedy někdo být tak laskav a poradit co kde zaškrtnout a jak ?

Zkoušel jsem to všelijak možně ale stále nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co kdybys třeba hnul zadkem místo toho aby ses pořád dokola hloupě ptal a prohlédl si zdejší návody konkrétně toto téma a tam si přečetl vše co potřebuješ ! Už mě tyhle lidi co se pořád dokola ptají na to samé místo aby si to tady našli pěkně ser*o... !

http://console-forum.net/tema/132639-navod-na-god-games-on-demand-hry-z-iso-souboru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu