Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

watch dogs RGH!!


biggerg

Recommended Posts

Tak jsem udělal vše podle návodů tady sepsaných a hra mi jede, ale čeština bohužel ne. Jsem si jistý, že jsem upravil správný soubor a udělal v něm všechny 3 změny "0", "0" a "1", ale hra má pořád jen anglické titulky. Je možné, že jsem stáhnul jinou verzi, kde ty české titulky prostě nejsou ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 89
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

prva verzia ktoru tu davali, este nema cesku verziu,druha verzia ma uz cz titulky,po zapnuti hry v menu si musite nastavit cz,a malo by to ist..

Tak moc děkuju za info. Ale nabízí se další dotaz. Nedá se stáhnout jen část z té novější verze, kde už je čeština obsažená ? Nechce se mi tahat znovu celá hra :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem udělal vše podle návodů tady sepsaných a hra mi jede, ale čeština bohužel ne. Jsem si jistý, že jsem upravil správný soubor a udělal v něm všechny 3 změny "0", "0" a "1", ale hra má pořád jen anglické titulky. Je možné, že jsem stáhnul jinou verzi, kde ty české titulky prostě nejsou ?

musi to fungovat, tim ze to prepises jak sem tady psal,vcetne xmoda, ti to samozrejme hned nenabehne česky, ale v menu muzes prepnout na cestinu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už to mám v češtině. Přehrál jsem ten soubor od xmod a když ty soubory porovnám, tak v tom "novém" je 12 jazyků textu nastaveno na "1" a 5 jazyků řeči nastaveno na "1". Na mém původním byla "1" jen u english a brasil a to jak text, tak řeč. Ale přepsat to jen u czech nepomohlo. Nahrát celý tento soubor už pomohlo a jede to v češtině.

Takže asi je opravdu ve všech verzích čeština, jen ji aktivovat :-)

Všem děkuji za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to tu pročetl mám správnou verzi dashboardu hru jsem projel pres iso 2 god dal na externi hdd zapojil do xboxu nainstaloval a napsalo mi to ze mam vycistit disk 2nejkaym mekym hadrikem:D nvm co s tim pres xbox image browser nvm jak mam zkopirovat to instalation 1 a 2 do toho disku 2 co se tyce tohoto sem nula muze mi nekdo prosim poradit:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem s toho kkt ;( dashboard 16537 vše podle návodu a hra hned po zapnutí píše že jí mám pucnout hadříkem a resetovat xko ;(

chtěl jsem updatnout dash v menu xka a nic žádný update na dash ;(

Xbox 360 RGH 2,0 dash 16537 a nic ;(

PLS HELP

Mně to dělalo to samé a pak jsem zjistil že sem blbě četl návod.Já kopíroval složky 1a2, ale v návodu je napsáno kopírovat obsah složek.Takže složky otevřít a pak kopírovat.A teď to šlape bez chyby i v češtině.(verze Watch.Dogs.X36.Fixed-P2P)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to dělalo to samé a pak jsem zjistil že sem blbě četl návod.Já kopíroval složky 1a2, ale v návodu je napsáno kopírovat obsah složek.Takže složky otevřít a pak kopírovat.A teď to šlape bez chyby i v češtině.(verze Watch.Dogs.X36.Fixed-P2P)

Ok super chlape tak jsem taky špatně četl lol díkec broo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mam verzi Watch.Dogs.CZ.XBOX360-CoPoCOM, delam to podle navodu a Xbox nahlasi chybu. Cetl sem ze to potrebuje minimalne Dashboard v2.0.16537.0 . Kdyz sem Xbox kupoval tak mi prodejce napsal toto "v obou NAND je momentálně nahraná nejnovější verze DB 16203" Xbox sem zase zapnul skoro po roce takze opravdu nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16203 < 16537 takže máš starší než je potřeba takže aktualizuj na poslední podle tohoto návodu.

http://console-forum.net/tema/146075-navod-na-aktualizaci-db-16747-programem-j-runner

Chápu, že máš dual nand,zápis dělej přes kabel na USB zvenku, xell používat nemusíš.Hlavně aktualizuj správnou nand (tu RGH) tu druhou pak můžeš aktualizovat také oficiálním MS updatem.

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu