Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSPgamer magazín (1/2006) [Info]


Rixcz

Recommended Posts

Guest Anonymous
:oops: :lol: njn, zareagoval jsem na výzvu (sry už ani nevím koho), že je málo lidí co píšou články, tak jsem prostě zkusil během nějaké hodiny stvořit něco co by se dalo přečíst, vím , že to není žádný bestceler, ale první moje zkušenost s napsáním recenze na hru..přinejmenším je to usměvné, kdy jsem ani nečekal , že ji Rix nesmazal a doslova mě překvapilo že se rozhodl ji přidat k ostatním článkům...nijak se mi k tomu článku nevijádřil , tak jsem myslel, že na to hodil bobek, tak už jsem nic neposílal...a sry , že jsi s tím měl práci Gemi,prostě první zkouška ... ta nikdy nedopadne na výbornou :D

Však Tě také nekritizuji, ale chválím! Musel jsem také pozměnit pár vět, protože nedávaly smysl, ale jak říkáš, prvotina... :wink: Klidně piš dál, ale pozor! Recenze je nejlépe dělat z origo her, rozhodně ne z RIPů, ty bývají osekány o všechno možné. Recenze by měla utvářet celistvou představu o hře, tj. od intra po outro.

JO TO SI PAMATUJ AŠ BUDEŠ PSAT RECENZE TY 8)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 69
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
  • Administrators

Takze nejdriv by se chtel vsem omluvit za spozdeni, ktere ma dalsi cislo magazinu. Mel sem celkem hodne problemu a malo casu. Chtel sem to cislo vcera a dneska dodelat, ale bohuzel sem to nestihl. To posledni co bych chtel, je abych dobre clanky pokazil zpracovanim.

O vikendu bych to dodelal, jenze je tu mensi "ale" odjizdim na tyden do rakouska.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu