Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Remote play - PS3=> PSV - všechny hry?


shann

Otázka

Čau, potřebuju poradit. Hlavní důvod proč bych si koupil Vitu je možnost na ní hrát PS3 hry pomocí Remote play. Znáte to, večer si přítelkyně zabere televizi pro sebe nebo jen chcete sledovat TV tak napůl.. Co jsem našel, tak "oficiálně" podporuje PS3->PSV jen cca 10 her. Ale našel jsem na netu nějaké zmínky, že to jde "neoficiálně", třeba tady..

http://www.youtube.com/watch?v=YwuHUwXC4gc

To bych musel očipovat PS3?

Pokud to jde "nelegálně", tak nechápu proč to Sony samotná ještě nepovolila.

Vím, že PS4->PSV není žádný problém, ale jestli si PS4 koupím, tak až za pár let až na ni bude slušný výběr her a druhou verzi, která nežere tolik Watů. A druhou TV ani monitor kvůli tomu kupovat nebudu.

Díky za rady..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Hm, kupovat si Vitu kvůli remote hraní PS3 her nebyl zrovna dvakrát dobrej nápad. Možná bude lepší, když na tom začneš hrát Vita hry, než to dál řešit;)

Já hraju primárně PS3 a když tam mám rozehranou hru tak bych v ní rád pokračoval i bez TV. U závodních her asi není problém s velikostí obrazovky a ovládáním. Jasně, že bych si občas zahrál i přímo hru na Vitě, ale remote play by bylo pro mě primární použití. Navíc vzhledem k ceně za jakou se dá koupit starší Vita s jednou hrou, bez příslušenství koupit (i pod 2tis.).

Další článek o CFW, který dokazuje, že to jde.. Ale do CFW se mi moc nechce..

http://www.ps3news.com/forums/ps3-cfw-mfw/playstation-vita-ps-vita-remote-play-ps3-cfw-compatibility-list-125246-2.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám dojem, že je to přesně tak, jak říkáš. Na PS3 je jen několik málo her, které se dají hrát oficiálně. Pak je tu možnost CFW, která ti těch her nabídne víc, ale čísla opravdu nevím a jak je to opravdu s plynulostí a funkčností také nevím. Kupovat Vitu kvůli PS3 je ale podle mě blbost, moc ji nevyužiješ, spíš bych počkal a koupil PS4, ke které je Vita skvělým doplňkem + navíc obsahuje sama spoustu kvalitních her :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já jsem remote play Vita+PS3 vyzkoušel a nijak mě to nenadchlo. Nejlepší na tom je, že se můžu na Vitě dívat na TV, protože mám k PS3 připojený PlayTV. Ale v praxi to stejně nepoužívám. Prostě radši si zahraju PS3 hru s dualshockem na TV a na Vitě hraju hry pro Vitu. Pokud po tom tak toužíš, tak si asi budeš muset pořídit CFW, protože těch oficiálně fungujících her je fakt jen pár.

Upraveno uživatelem kjuler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já jsem remote play Vita+PS3 vyzkoušel a nijak mě to nenadchlo. Nejlepší na tom je, že se můžu na Vitě dívat na TV, protože mám k PS3 připojený PlayTV. Ale v praxi to stejně nepoužívám. Prostě radši si zahraju PS3 hru s dualshockem na TV a na Vitě hraju hry pro Vitu. Pokud po tom tak toužíš, tak si asi budeš muset pořídit CFW, protože těch oficiálně fungujících her je fakt jen pár.

Ok, díky moc za rady. Už jsem si Vitu objednal, budu ji brát jako přípravu na PS4 a společníka na cesty. Remote play na PS3 jsem už vzdal.. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu