Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Některé hry na PSP nejdou spustit


Lubos L

Otázka

Mám PSP 3004 flashnuté, ale některé stažené hry mi nejdou. v čem mám hledat problém? Koncovka je cso nebo iso. Hra se načte a pak napíše : the gane could not be started. (hra nemohla být odstartována). Díky za rady.

Upraveno uživatelem Lubos L
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Zdarec, mám PSP3004, verzi.6.60, provedl jsem instalaci Instalace 6.60 PRO. Hry stahuji do složky ISO, takže myslí, že dělám vše dobře. Jen mi některé hry vůbec nejedou. Zatím asi ze 20 her jsem rozjel jen Killzone Liberation a NFScarbon :-) některé hry se mi ve složce zobrazí jako corupted, u GTA se mi hra rozjela, ale jakmile se skončilo úvodní intro, tak se PSP natvrdo vyplo a podobně je tomu u dalších her. Dokáže mi někdo poradit, co dělám špatně nebo kde je chyba. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem to přepnul, ale chová se stále stejně. Mám LME Launcher for 660, i instaler. To vše se spustí, ale stále hlásí stejnou chybu.

Ale třeba Assasins jde, Princ of Persia jde chvilku a pak se sekne a vypne celé PSP.

Upraveno uživatelem Lubos L
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Stejná chyba (80020148 ) to být nemůže, jelikož by se ta hra ani nespustila. Jsou ty hry celý - neořezaný? Jsou ve formátu ISO nebo CSO? Nemáš je třeba špatně stažený...? Příčin může být víc. Nebo si taky zkrátka nemusí rozumět s tvým CFW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu