Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Horizon 2


spenat

Recommended Posts

tak už to hraju a všiml sem si že nejde videt celni sklo za dne a praskliny zevnitr tak sem zvedavej az dojde na zmenu pocasi jak to bude vykoumany :D jinak super parba ale co me stve je prazdna krajina hodne :/ :)

a dalsi co sem si vsiml. tak je ze jsou pouze 3 hudebni stanice a ne 7 jak se psalo..

Upraveno uživatelem dany_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

počkej zas tak daleko ještě nejsem :D zatím mám imprezu, supru a nějakej muscle.. teďka se mi teda otevřel závod proti vrtulníku apachi.. :D i ta mapa mi přijde furt vcelku malinká

ted dostanu prvni offroad az porazim ten vrtulnik ale zavody proste A-B a okruhy stridani povrchu no. nevim co bude dal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozor, také vyšel repack s tím, že se v původním uploadu jednalo o špatný rip - doporučuji tedy hledat Forza.Horizon.2.REPACK.XBOX360-iMARS

EDIT: Upravil jsem první příspěvek a přidal pár videí přímo z X360 verze hry :)

původní verze je již smazaná, pokud najdete hru bez nazvu Reapack, nemusite se bat, je to uz upravena verze s normalnim oznacenim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nějak nevim, mám z toho rozpoluplné pocity, silnice jsou skoro prázdné, města jsou města duchů, krajina je sice víceméně volná ale zas když se podiváte tak to vypadá jak v noční můře greenpeacáka, sem tam stromeček, což bych asi i pochopil kvůli hratelnosti a výkonu ale co mi vadí je že závody nejsou dle kategorie vozu (což mi u forzy vždy vyhovovalo), že v dirt sekci nejsou skoro žádné auta nechápu proč do ní nespadá Bowler ale Ford Transit jo, a že velká hromada těch zajímavých vozů bude jen na xbox One (vlastně skoro všechny offroady jak tak koukám viz: http://www.forzacentral.com/forum/threads/forza-horizon-2-vehicle-list-dlc-wip-updated-september-27th.39756/ Celkově mi přijde že třeba takové TDU2 na tom co se týká do volného světa, krajiny, aut atd bylo lépe, prostě mám pocit jako by FH2 pro X360 byla jen nechtěným chudým příbuzným z donucení.......Možná je to tím že mám odjeto jen pár závodů ale obávám se že to se asi nezmění, no už aby vyšli aspoň DLC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě na x360 verzi nebyl kladen důraz, to je snad jasné. Proto nejsou ani žádné recenze na x360, recenzenti dostali jenom Xone verzi. Vývoj mělo na starost studio Sumo Digital a ne Playground, vývojáři z Playground říkali, že ani neviděli x360 verzi. :) Spíš můžeme být hodně rádi, že si někdo z x360 verzí dal vůbec práci a vydal ji, FM 5 na x360 vůbec není.

Z toho krátkého videa mi přijde, že x360 nedopadla špatně.

Upraveno uživatelem DARK SPIRIT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týká grafiky, tak asi takhle... Pokud někdo tvrdí, že by to Xbox 360 neutáh, ať si zahraje GTA 5 a zamyslí se... Justice ohledně her se pořád zaměřuje akorát na piráty, ale když tu hru vidím, jsem rád, že jsem si ji stáhnul. Dát za hru, co vyšla z donucení a vůbec v kvalitě, co všichni viděli tolik peněz, je podle mne velká zlodějina. Jasně chtějí propagovat hlavně Xbox One, ale peníze za hry na Xbox 360 jim snad nesmrdí ne ? To ti šikovní lidi, co dělaly pěkný hry na xbox 360 umřely ? Nebo umí dělat už jenom hry na PS4 a X One ? Hrůza a děs. Co se týká zpracování hry jako takové, chápu že to je arkádovka s prvky simulace, nicméně panáček nesedí v sedačce. Spíš vypadá, jak by seděl na hajzlu a tlačil... Pokud se kamera dostane blízko auta a vy snad máte z venku zahlédnout interiér, zahlédnete palubní desku, která vypadá jak v GTA... A chování aut ? Měl jsem Imprezu WRX STi a ve hře se to auto chová úplně jinak a naseká mu tam prdel kdejakej Golf, reakce plynu a tak, všechno hrůza... To mi přijde i na arkádu docela moc v dnešní době...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čim víc to hraju tim víc zklamán jsem, kategorie vozů jsou zbytečné, jelikož většinou proti sobe stojí směsice od muscle po SUV, levelování a tuning je taky fuk protože neni vlastně omezení pro závod, pokud máte slabé auto tak ostatní budou taky slabé pokud silné tak taky...no jen vždy budou na roštu 3 auta které budou patřit do třídy o level výše.....a stylové závody jedné značky nebo jednoho auta atd na ty se asi zapomělo úplně.....a o slavných RPG prvcích, no tak na ty nemám slov....Škoda že tomu dali jméno Forza....jen nechápu za co ta hra dostává v rcenzích tolik bodů asi jen za grafiku na XOne, nějk tu postrádám něco nového, to něco...a carlist vfnle takšoda slov :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators
Co se týká grafiky, tak asi takhle... Pokud někdo tvrdí, že by to Xbox 360 neutáh, ať si zahraje GTA 5 a zamyslí se...

Nevím, jestli jsem to pochopil správně (kdyžtak se omlouvám), ale zrovna GTA 5 kdovíjak dobrou grafiku nemělo...

Každopádně moje pocity po pár hodinách hraní - rozhodně je to fajn arkádovka, stejně jako Horizon 1, takže u toho chvíli zůstanu. Na druhou stranu je pravda, že je to opravdu silně osekané, ale zase můžeme být rádi, že to na X360 vůbec udělali (čemuž jsem se ve chvíli oznámení upřímně dost divil).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jestli jsem to pochopil správně (kdyžtak se omlouvám), ale zrovna GTA 5 kdovíjak dobrou grafiku nemělo...

Každopádně moje pocity po pár hodinách hraní - rozhodně je to fajn arkádovka, stejně jako Horizon 1, takže u toho chvíli zůstanu. Na druhou stranu je pravda, že je to opravdu silně osekané, ale zase můžeme být rádi, že to na X360 vůbec udělali (čemuž jsem se ve chvíli oznámení upřímně dost divil).

Lepší nasvícení budov/stíny, hezčí textury budov, více dopravy, chodců, zničitelných objektů..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu