Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Horizon 2


spenat

Recommended Posts

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hoši, vy si neuvědomujete jednu věc ... Tahle hra je primárně dělaná na nové konzole a všechny nové hry takto budou, nevím co jste čekali od verze na staré konzole, jak někdo řekl... můžeme být rádi že vůbec je. Na xbox one je ta hra dost dobrá, je tam víc stanic než v H1, hrej tuším vydalo i hodinové záběry ze hry a je to taková arkáda jakou máme všichni rádi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete mi pomoc, v Horizon 2 jsem si udělal fotky. Můžete mi pomoc jak je dostat na z XBOXU na flashdisk abych mohl si fotky nakopírovat do kompu? Gold nemám. Jinak hra je super, líbí se mi ...

Upraveno uživatelem onyX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete mi pomoc, v Horizon 2 jsem si udělal fotky. Můžete mi pomoc jak je dostat na z XBOXU na flashdisk abych mohl si fotky nakopírovat do kompu? Gold nemám. Jinak hra je super, líbí se mi ...

nejde to, fotky jdou dostat pouze přes internet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se na nás pěkně vy*rali :/

Šuškalo se o tom dříve, ale teprve nyní to je oficiálně jisté. Forza Horizon 2 pro starý Xbox 360 nestandarně nedostane žádné stáhnutelné přídavky.

Potvrdil to komunitní manažer Brian Ekberg: "Hodně lidí se nás na to ptalo a těm chci říct, že momentálně plánujeme DLC pouze pro Xbox One verzi hry. Čili majitelé Xbox 360 verze neobdrží auta ani kredity Forza Rewards."

Ze strany výrobce se to zdá být poněkud sprosté, sdělit takovou docela důležitou informaci až týden po vydání hry, na což si řada lidí stěžuje. Ve Velké Británii přitom po X360 verzi sáhla čtvrtina ze všech kupujících, což není zase tak malý počet.

Důvod není vysvětlen, ale zřejmě souvisí s tím, že to jsou ve skutečnosti dvě úplně jiné hry, protože auta do X1 verze prý byly nově vymodelované, kdežto ty na X360 prý jen přejaté z minulých dílů.

Vedle toho se ani nepočítá váš postup z X360 verze do Forza Rewards Tier Level, tam se zohlední jen hraní X1 verze, dodal komunitní manažer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Zdravim,mam takovy dotaz. Mam odehrano 25% hry (posledni zavod jsem jel s akrobatickyma stihackama,jak za sebou nechavaji barevnou stopu) a pote mi dalsi zavod nenaskocil. Chtel bych se zeptat,jestli se k dalsimu odemknuti zavodu musim dostat na urcity level v poctu XP,nebo jestli to ma pak pokracovat tak,ze ty zavody,co mam na mape,musim zajed s jinym typem vozu?

Diky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...

Nemáš zajet zase do nějakého města ? U kterého máš pouze a jen H, tak tam zajed a závody se odemknout. Pro mě je Horizon docela zklamání, nevadí mi ta osekanost ani grafika, ale hlavně chování aut. To řízení je strašně arkádové, auta se ovládají až moc jednoduše. V tomhle byla jednička stokrát lepší a reálnější, některé auta dělali problém. Tady mám vše na nejtěžší a stejně je to až moc lehké....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu