Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s update her


Rowan

Otázka

Pánové vim je toho plny internet ale nikde jsem.nenašel žádné řešení....nechce me to stáhnout update her. Trial fusion, cod ghost, ac4, FIFA 14, wolfenstein atd....jedna se o zásadní update. Třeba u fify si nezahraju vůbec, trvá to už tak 14dni...

Momentálně me chybí update na Wolfa. Jediné co jde tak update smazat vypnout ps4 zapnout a bud se začne stahovat nebo hodí chybu, chyba DNS serveru...NW-31250-1....

Včera se me povedlo update spustit....6gb!!!! A asi v 97% stop a zase tato chyba :(

Tento problém ma moc lidi ale nikde žádná odpověď....

Jen podotknu, jel jsem na Wi-Fi dal jsem kabel, resetnul modem (UPC) i router, nakonec vyměnil a zkusil další 2 routery a jeden switch...nic :(

Aspoň teda cod a FIFA se včera chytla :(....

A jinak tedy občas me to neulozi ani save při automatickém update, stejná chyba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Čau borci.

Tak mám stejný problém. Před týdnem jsem koupil ps4 a všechny updaty nainstaloval a vše jelo vpoho..stáhl jsem si i tu jedinou hru co byla v rámci ps plus v květnu dostupná a šla vpohodě. Ale teď jak se tam objevily konečně i nějaký dema na stáhnutí tak mi ode dneška nejde nic stahovat. Na netu sem našel to s tim DNS 8.8.8.8 nebo jak to bylo, ale ani to mi nepomohlo... Router a vše kolem netu sem taky zkoušel a furt nic. Stále stejná hláška "Fifa 2014 Demo cannot download"... chyba DNS serveru NW-31250-1.

Řekl sem si zkusím si koupit ten Resogun za 3 stovky a to třeba půjde, když je to plná hra a ještě za to zaplatím. Myslel jsem si, že to třeba dělá jen u těch nových dem co se tam dnes objevili. A ono prd :-D ani plná placená hra nejde stáhnout..Tak jsem dal 3 kila a nemůžu nic :-D tak doufám, že to je chyba u nich a že to nebude trvat měsíc jak psal kolega výš.

Další píšete, že se vám to rozjelo samo, tak v to budu taky doufat...

Nebo jestli máte někdo nějakej nápad nebo jste četli někde nějaký jiný info tak se prosím podělte... Díky ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jak jsem psal, že se to rozjelo, tak to vidím tak na půl :-( Update games jede na 100%. Pokud dám stáhnout demo nebo hru, tak to chvilku stahuje v pohodě, třeba i celou a někdy se to kousne. Když opakuju stahování, tak se to někdy chytne a někdy ne.... Do včerejšího update 1.71 mi to valilo vždycky na 100% a nikdy jsem s tím neměl problém. Chyba asi nebude u nás.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak aspoň tak se ti to rozjelo. Já dnes vstal a doufal jsem, že zapnu ps4 a že už to pude a furt nic..Tak mám z toho divnej pocit, že se to jen tak nerozběhne....Jelikož mám ps4 týden tak mě bude muset zatím stačit "jen" Watch Dogs... Ale chtěl jsem zkusit to UFC demo hernajz....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám problém u hry killzone ps4.Když stáhnu ty dva balíčky free map.Tak mi to po stáhnutí hlásí čekání na instalaci ale samo se to nenainstaluje tak jako všechno ostatní co se stáhne předtím se mi stáhlo a nainstalovalo nějaké update.A ve hře v multiplayeru mi to piše ze si musím stáhnout a nainstalovat ty free mapy ale když potvrtím čtverečkem že chci jit na store pro ty mapy tak mi to vyhodí chybu že v momentálně je psn nepřístupné.Nevíte někdo v čem je problém s tím mám dělat ps plus mám roční.Děkuji za odpověd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

S tím Killzone ti neporadím, mám ps4 tyden a zatim nemam nic moc her..Takže ta instalace jde jeste mimo me... kazdopadne kdyz mi psn hlasilo ze je nedostupny u ps3, tak byla chyba vždycky u nich a nezbývalo než čekat až to sony vyřeší...

Jinak jsem ted odpo zkusil opet neco stahnout, a hned to šlo, tak sem stahl Resogun, a chci stahnout UFC a to uz zas nejde :-D ale aspon uz tam je trosku posun od vcerejska a neco se stahlo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu