Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Horizon


tofi

Recommended Posts

Tak me ta hra pekne zamotala hlavu...Chtel jsem kupovat Aliena,a ted mam dilema :D ale asi to Horizon vyhraje...Poradte kdo uz mate predobjednano,kde maj nej cenu,prip. nejaky zajimavy bonusy...Jinak za me obrovskej palec nahoru,je to opravdu cistokrevna zabava...Nevim proc,ale hodne mi to pripomina jednu hru na stary generaci ( nevzpomenu si ted na nazev) odehravalo se to na ostrove a mohli jste si i kupovat domy (vcetne vybaveni),zakladat kluby,tunit auta atd...Genialni myslenka ,ale promrhanej potencial....vzpomene nekdo?....

rootan : Zkus Abe oddysee new and tasty- co dodat ,krasny retro

asi myslis Test Drive Unlimited

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak taky chválim..jediný co mi přijde divný jsou ty závody "po poli" off road auta bych chápal,ale se sníženou A3 to valit 200km/h...:!: a za deště nezanechávaj auta před vámi stopy od kol na silnici...škoda

PS: Sorry za tu F5 už jí nemám,ale měl jsem za to že byla v češtině :flexion:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vsem, chci se zeptat jaky je nejvetsi rozdil mezi Forzou 5 a Hotizon 2? :-) Horizon je mensi simulace? Popravde, nejsem zadny zavodnik, ale mam forzu5, ktetou jsem jeste nehral, cekam na vyreklamovane xko, tak zda a jaky je v tech hrach rozdil? Diky a ted me muzete ukamenovat jak jsem nevzdelany :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Forza Motorsport se odehrává především na reálných, ale i smyšlených okruzích a zameřuje se na simulaci. Forza Horizon se odehrává v otevřeném světě (první díl v Coloradu, druhý ve Francii, Itálii) a je to spíš arkáda. Hlavní rozdíl je, že v Horizon můžeš jet kam chceš kdy chceš, v Motorsport je to čistě o závodění na okruhu. Jinak obě hry maj spoustu společných prvků (úprava aut například). :)

Trailer na FM5

Trailer na FH2

Upraveno uživatelem DARK SPIRIT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vubec :D ... Treba CFC - jako Console forum club... ? ... Otazka je taky kdo by to vedl atd... Ale pokud by to bylo jako v FM4 tak tam slo aby vedeni byli 3 lidi pokud si dobre vzpominam,tak bych klidne jeden post vzal....

Jinak s tim nazvem klubu ( pro ty kdo by chteli byt cleny) dejte sem navrhy a muzeme neco spolecne vybrat a domluvit se...

Upraveno uživatelem onefootman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu